Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! A fiúk, férfiak túl...

DrBori András kérdése:

Lányok! A fiúk, férfiak túl rámenősek, vagy épp ellenkezőleg? Esetleg pont annyira kezdeményezők, mint kell? Melyikőtökhöz nem ment még oda egy fiú sem, és ki az közületek, akit jobb, ha békénhagynak, mert elege van a férfiakból?

Figyelt kérdés

+Ha van olyan sztoritok, amikor lehetett volna valami, de végül mégsem jött össze, a rámenősség hiánya miatt.

Életkort is írjatok légyszíves.


2013. dec. 10. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, amikor még esetlen és kissé csúnyácska tinilány voltam, nemhogy oda sem jött hozzám senki (buliban sem), de még hallottam is pluszban az olyan megjegyzéseket, hogy "ezzel a rondasággal" vagy "ahhoz a csajhoz oda nem mennék".


Mióta kikupálódtam (modellkedtem is), bátor és mosolygós nő lettem, azóta úton-útféle bepróbálkoznak. A helyzet viszont az, hogy nekem olyan stresszt okoztak ezekkel a beszólásokkal tinikoromban, hogy élből elutasítok mindenkit, aki leszólít. A lassú ismerkedés híve vagyok, először barátkozunk, aztán majd kiderül, hogy mi lesz a dologból.

2013. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy baromság. Aki megjegyzéseket tesz, hogy mi minden művelne velem, ha tehetné, jobb lenne, ha békén hagyna. Ezzel párhuzamosan rengeteg pasi nem jött oda hozzám, pedig szerettem volna, ha igen. Nem lehet általánosítani, egyéne válogatja. És... NAGYON NEM MINDEGY, hogy ki jön oda és ki nem...
2013. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. :Nem a lehúzott gatyájú, nagyon fiatal, szakmunkásiskola előtt csoportban cigiző, mindfenn csajnak beszólógató fiúkra gondoltam, mert tőlük bezsebelni néhány szaftos, obszcén beszólást nem nagy kunszt.Arra gondoltam, amikor hosszas szemezés, miegymás után "elment a hajó".
2013. dec. 10. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

tetszett 2 evig a suli tarsam, majd nulla ismeretseggel rairtam. jo fej volt, talalkoztunk, belezugtam. ekkor gondoltam, hogy ne akar tolem semmit.kerestem, szanalmas modon alaztam magam, idovel egy-egy apro dolog kiderult, hogy szamitottam neki. majd ismerkedes utan 1,5 evvel felkeresett… tudtam milyen szandekkal, beszeltunk, smaroltunk, de annyira kis tutyimutyi volt, hogy nem lett semmi… pedig szerettem, es merem feltetelezni, hogy o is engem. de hat ennek igy kellett lennie. :)


most egy tul nyomulos tetszik, es eleinte meg akart huzni, mondtam, hogy ok, hagyjon. mondta hogy ok, tudja nem tudna megfektetni, velem talan kapcsolatot is akar… eljatsza, hogy nagydumas. :) hogy bekepzelt, kozben meg nagyon nem az. nem tudom, hogy mi lesz. tetszik, megcsokolt, ha meg mer nyilni talan egyszer osszejovunk, ha nem,,akkor nem.


L18

2013. dec. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!