Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi időm van még hátra?18f

Mennyi időm van még hátra?18f

Figyelt kérdés

röviden kb egy egész fél éve annyiból ál az életem hogy amint itthon vagyok akkor 0-24 csak fekszek és még enni se birok egész nap, az karácsonyi szüneteket szinte végigaludtam, kb 3 hét csakis az ágyban voltam nincs kedvem semmihez és senkihez feladtam az életet, ne kezdjétek h még nagyon fiatal vagy és egyeb dumákat , mert nem én már egy öreg balfék vagyok aki soha nem élt és nem is akarok.

Nincs kedvem még min 30 évet végigszenvedni fölöslegesen, teljesen reménytelen vagyok és nem is akarok változtatni ezen, mikor halok meg igy?


jan. 28. 18:12
 1/5 A kérdező kommentje:
akkor 3 héten belül 4 üveg bort és 3 likört ittam meg azért mert reméltem belehalok de nem sikerült mit tegyek
jan. 28. 18:14
 2/5 A kérdező kommentje:
pl. a fogaim is félig már tönkre mentek de nem érdekel mert ugyis ilyen maradok nincs ertelme elmenni dokihoz, mert az nem fog adni 200iqt hogy képes lennék valamiből annyi pénzt csinálni hogy elvegye ezt a gondolkozást, spha nem drogoztam de kb annyi ésszel születtem mintha már akkor csináltam volna
jan. 28. 18:22
 3/5 A kérdező kommentje:

mindenki más ebben a korban bulizik jól erzi magát vagy most megszenvedi munkában az életét egy pár évre hogy aztán soha ne kelljen pl. dolgoznia


én meg csak szenvedek azon hogy ha nem halok meg most akkor később se fog ez változni és később ebből semmi se fizetődik ki nekem

jan. 28. 18:25
 4/5 A kérdező kommentje:
a hasonló marhasággal mint pl. hobbi keresés vagy apró öröm kereséssel kimeljetek a leginkább, nekem az egyetlen öröm az lenne ha olyan gazdag lehetnék mint pl. mr beast és a vagyonom nagyrészével segithetnék a rászorulókon, semmi másra nem vágyok, de mivel ostobának születtem ezt soha nem erhetem el.
jan. 28. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen életmód nem öl meg egy hét alatt. Lehet, hogy csak 50 évig élsz és nem 80-ig, ha így folytatod, de nem is holnap halsz meg. Tanulj fizikai szakmát, és menj el maszekba dolgozni. Dolgozz te is, úgy mint más, hogy később kényelmes életed legyen. Lehet nem tetszik az ötlet, lehet, hogy nem akarsz változtatni, de kérdezem én miben lenne rosszabb ez mint a jelenlegi állapotod? Ha most érzéketlennek is tűnök, ki kell mondanom. Egyrészt várod a sült galambot (nem akarsz semmit se csinálni, kifogások sorát írod, de legyél gazdag), másrészt szörnyen fekete fehéren gondolkodsz. Ha nem kerülsz be a világ leggazdagabbjai közé akkor már értelmetlen is minden. Fekete fehér... Nem tudom ehhez a gazdasághoz mi kell,de egy kényelmes élet elérése esélye teljesen reális egy átlag embernek is. Megint kérdem, miért lenne ez rosszabb, mint a jelenlegi allapotod?
jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!