Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sóhajtozás ásitozás valakinek?

Sóhajtozás ásitozás valakinek?

Figyelt kérdés
Van itt olyan ember, aki kényszert érez arra, hogy ásítson, esetleg sóhajtson? Vannak dolgok, amik segítenek ezen, vagy ez egy örökkévaló probléma? Én folyamat monitorozom a légzésem, ami nyilván rossz, de ez egy borzasztó idegesítő tulajdonság…. Más is él ezzel?

febr. 1. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelen, bár nálam az ásítozás örökké probléma, az inger egyszerűen nem múlik el.
febr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Nekem a kardiológus azt mondta azèrt van mert az egyik szívbillentyűm gyengèbb ès ha fàrad akkor jön ez elő, mert csak így kapok rendesen levegőt
febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem ha nem alszom nincs jelen, viszont mivel kb mindig figyelek rá így azért mindig jelen van…. Olyan mintha magától jönne az inger ha akarom ha nem😄 volt időszak h nem figyeltem rá és nem is volt jelen, szóval nemtudom
febr. 1. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 20 éve volt ilyen bajom, de akkor a hemoglobin szintem 54 g/l volt.

A 130-150 a normális.

Vénásan adta az orvosom a vasat, olyan vérszegény voltam. Zsibbadt is ez-az, de nem csak a lábam , karom hanem a tüdőm is. Én tiszta pánikbeteg lettem ezek miatt holott egy durva vashiányos vérszegénység okozta.

febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es de ez laborból ki kellett, hogy derüljön nem? Vérvételből… hogy nem

Vette észre 20 évig?

febr. 2. 17:59
 6/6 anonim ***** válasza:
De volt 1-2 év mire kiderült, én nem mentem orvoshoz azzal hogy mindig ásítok és légszomjam van.
febr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!