Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon csak pszichés? Tobbi lent!

Vajon csak pszichés? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

Szóval fura dolgok történnek velem és kezd elegem lenni. Sohajtozok, gyakran, és asitozom is! Fura mikor egy-egy sohajtas esetleg asitas nem sikerul.. ugy erzem nem ment le a levegő. (Átestem a fontosabb vizsgálatokon, mindenem negatív, viszont neuorologusnal meg nem voltam) sportolaskor erzem ugyanugy a kenyszert, hogy nagyobb levegot vegyek, hogy megteljen a tüdőm.. éjszaka persze semmi! Pszichologusnal voltam ketszer eddig es erdekes mikozben bementem hozza meg beszelgettem vele semmit sem ereztem.. nemtudom ezzel mit tegyek de kelloen zavaro! Rossz latni, hogy korulottem midenki boldog en meg nem tudok emiatt az lenni. Ez mellesleg magától meg fog szünni?? Kicsit ketsegbe vagyok esve h igy kellene leelnem az eletem, mert akkor inkabb hamarabb elintezem az eletem es akkor nem kell szenvedjek de komolyan..

koszonom a segítséget

16/F



2017. ápr. 11. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindened negatív, akkor valószínű, hogy pszichés a problémád. Folytasd a pszichológushoz járást.
2017. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2017. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hello. Mi lett veled azóta? Velem is pont ugyan ez van... Légyszi irj
2019. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!