Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gerodorm xanax,trittico...

Gerodorm xanax,trittico együttszedése milyen hatást vált ki,ha van közzetek ali hasonló gonddal küzd?Alvásra kaptam,drpressziós is vagyok,nem segít,de másnap nagyon gyenge,elesett vagyok.Ti mit éreztek,segít a trittico az rlalvásban???

Figyelt kérdés

#alvászavar #Depresszi[ #altató+ antidepresszáns #Gerodorm,Xanax,Trittico #másnapi gyengeség #Nem segítik az elalvást
febr. 1. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
tritticot csereljetek le Lamictalra es 200 - 300mg. Altatonak meg zolpidemet 4 napig - 4 nap szunet - 4 napig - 4 nap szunet es igy tovabb, hogy hasson. Gerodorm, xanax mehet tovabb.
febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Túl sok gyógyszert szedsz az sem jó, foglald le magad napközben

Ez meg egy antidepresszáns nem altató

Szedjél Zolpidemet altatónak, bár nekem hányingerem volt már tőle 1 hét után és erősen kába voltam tőle, pedig én bírom a gyógyszert mégis abba kellett hagyni, nekem túl erős volt

Levendulát ajánlom gyógynövényként, jó alvást biztosít és kilazítja az idegrendszert csak épp nemtudom ennyi gyógyszerrel együtt mennyire is lenne az neked jó mert nem feltétlen

febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

1 xanax olyan mint a cukorka egy idő után, már sokat nem ér

Nem lenne rossz gyógyszer sokmindenre jó csak épp teljesen rá lehet szokni


Ez a szünetezést nem nagyon értem, nem jó az agynak ha variálva van a gyógyszerrel egyik nap kapja másik nap nem, azt be kell állíttani kémialilag stabilan az agyban

febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

3


roviden annyi a szunetezes, hogy a koncentracio a verplazmaban stabil legyen 4 - 5 nap kell. Illetve aranyszabaly, hogy 4-5 felezesi ido alatt eliminalodik az aktiv hatoanyag 90 - 99%-a. Es a zolpideme nagyon kicsi. Ha aripirazolerol beszelnenk ahol ha jol emlekszem ~72 ora, az mas. Egyebkent a salata, a repa, a hus, a kakao, a csoki mind "megvaltoztatja" az agyad, ahogy fogalmaztal.


A Xanax - alprazolam, meg mar reg ki lett mutatva, hogy az amitryptilinnel hatekonyabb antidepresszans, imipiraminnel is meg mianserinnel is. Altalaban nyugatabbra ez mar teljesen oke, itt M.o-n meg dilibogyo sajnos. Ezert nincsenek rendes kutatasok, na mindegy ne menjunk bele. Lenyeg, hogy az alprazolam monoterapiaban is jol teljesit mint antidepresszans, a striatumban noveli a dopamine-t is, akinek az a baja - a hianya, mert a sok dopamine tol is lehet rossz kedvu valaki, ahogy a sok serotonintol, norepinephrine tol.


Meg forditva. Tudnek magyarazni, de nem hinned el, ketto faradtsagos most belemenni farmakologiaba szakszavakkal amiket nem ertesz, aztan besertodnel a becsuleted miatt es tagadnad amit irtam, a tobbiek meg szinten igy ereznek, mert ok sem ertik igy veled szimpatizalnak, aztan jon a lepontozas es mar en vagyok a hulye. Ez mindig igy megy aki pontos, objektiv, szakszeru valaszt ad, nem pedig azt amit a nep akar hallani. Leirom roviden, tomoren, vagy megfogadja a tanacsot az illeto vagy nem. Egyebkent meguzentem neki, hogy kerdezze meg az orvosat mert nyilvan nem tudom az anamnesiset (korelozmeny).


Ja igen, ekezetek nelkul irok, angol billentyuzetem van, megint faraszto atvaltani amikor kollegakkal aztan meg ide irok aztan oda.

febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!