Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogyha meghipene...

Miért van az, hogyha meghipenek vagy hétvége van, akkor jönnek elő a rosszulléteim?

Figyelt kérdés
Általában, ha takarítok, főzök, vagy dolgozok, gyorsan csinálom, felpörgök, aztán ha megpihenek rosszul leszek. Pl pánikroham. Vmi betegség tünete ez a felpörgés? Már volt, hogy rámszólt párom vagy vki, hogy nyugi, nem olyan sietős az a takarítás vagy egyéb dolog, tehát másnak is feltünt a viselkedésem, hogy nem egészen normális.
2010. okt. 24. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés,Én is így szoktam lenni,van,hogy a végletekig kiküzdöm magam...utána meg olyan mintha mindjárt meghalnék,még halálfélelmem is van.
2010. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de én is így vagyok. Egész héten az iskolában nagyon stresszes vagyok, tanulok ezerrel stb., és hétvégén mindig pánikrohamom van. Lehet, hogy azért, mert amikor tanulunk, főzünk, takarítunk, lefoglaljuk magunkat és nincs időnk gondolkodni, viszont amikor megpihenünk akkor van időnk magunkra, a problémáinkra és azok hozzák elő.
2010. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sorstársaim :) Utolsó vszínüleg igazad van, de ez azért elég kellemetlen, hogyha nem foglaljuk le magunkat, rosszul vagyunk :S
2010. okt. 24. 15:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szabad gondolkoznunk :D :SSSS
2010. okt. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!