Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelhetném jól a...

Hogyan kezelhetném jól a munkahelyi hirtelen jött konfliktust, ha eleve egy nehéz, stresszes hétvége után vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy kis elbeszélés egymás mellett, ahol dolgozom, és ma kiborultam, a családom (szüleim) egész hétvégén balhéztak, és persze én voltam a villámhárító, általában nincs gond a munkahelyemen, és a munka eltereli a figyelmemet és lenyugtat a problémás hétvégék után (amik sajnos mind ilyenek), de most gond volt, és ma újból szóba került, és persze mindig azon csattan az ostor, aki időszakos szerződéses (mint én), az állandós kollégák ezt nem érzik ugyanígy át, nekik a legnagyobb problémát a túlóra jelenti, 1-2 órával a munkaidőm vége előtt ki kellett mennem, mert nem akartam mutatni, hogy most minden összejött. Tartok tőle, hogy holnap ismét előjön a téma, és nem tudom, hogy a főnök előtt hogyan tudnám gond nélkül lereagálni a helyzetet. Nem tudom, tudok-e majd higgadt maradni, mert most nagyon kéne.
2010. márc. 23. 22:29
 1/10 anonim válasza:
mindenképp higgadtnak kell maradnod. Nyomj le 2-3 xanaxot, és a neved nem tudod majd leírni, vitatkozni sem lesz kedved
2010. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
29%
Első körben ajánlanék egy ingyenes Tarkolövést. Amennyiben ez a lehetőség nem tetszik van még kötél,bázisugrás ernyő nélkül, BJ(nem blowjob) kötél nélkül, Colt (nem a színész), vagy még kis mérgelődés...
2010. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, tényleg fontos lenne, nekem egyáltalán nem biztos a helyem, örülök annak, hogy van egyáltalán munkám, még akkor is, ha csak időszakos, mikor ide kerültem, akkor már a munkanélküliség idegileg a padlóra vágott, ez segített kilábalni, de mostanában megint fölöslegesnek érzem magam, főleg az ilyen dolgok miatt. Nekik fogalmuk sincs arról, ez milyen, nem voltak ilyen helyzetben.
2010. márc. 23. 23:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a vendéglátó iparban dolgozol? Van egy ugyanilyen kollégám lehet te vagy az:)
2010. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vendéglátóipar.
2010. márc. 25. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Tusolsó vagyok. Hát akkor figyelj azt a mellébeszélést probáld megebszélni legyél őszinte, megbízható de ne nagyképű öntelt. Szóval csak normálisan:) Az otthoni gondokat meg meg kell oldani, ham eg nem megy akkor meg szarni rá:)
2010. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem. Lehet, hogy kapok egy állandó munkát végre, mielőtt ezt a munkát megkaptam, volt egy nagyon pocsék évem munka terén, 2-szer voltam munkanélküli, átvertek vagy megpróbáltak átverni a munkáltatót, munkaügyi felügyeletnél kellett tanúskodnom, és mivel a mostani munkám időszakos, talán még hatással van rám az elmúlt év nyomása. De azért igyekszem, csak nem könnyű. Ma hívtak egy állandó munkával kapcsolatban cégen belül, ha az összejön, akkor nyugodtabb leszek. :-)
2010. márc. 25. 11:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, a munkanélküliség vagy a hasonló problémák nagyon ki tudják készíteni az embert, az elmúlt év engem is nagyon padlóra vágott, az önbizalmamat a földdel tette egyenlővé, de már én is dolgozom.


Tanácsot csak annyit tudnék neked adni, hogy az otthoni problémákat mindig otthon kell hagyni! Nem könnyű, elismerem. De szerintem még rosszabb lenne, ha kiborulnál és jelenetet rendeznél. Amikor elindulsz a munkába, a problémákat bezárod egy képzeletbeli dobozba!


A család fontos, biztos pont az életünkben, de van olyan helyzet, amikor érzelmileg kicsit el kell tőlük távolodnunk, különben lemorzsolnak minket.


Én így vagyok a saját családommal. Az egész rokonság szó szerint szerencsétlen. Állandóan maguknak (és persze nekem) csinálják a problémákat, főleg anyagiakat. Én sajnálom őket és nagyon szeretnék segíteni. Volt egy időszak, amikor már szó szerint idegösszeroppanást kaptam tőlük, még kórházba is kerültem miattuk. Akkor ott mondták nekem, hogy nem hordhatom a vállamon a világ összes baját, elég nekem a sajátom. Tanultam belőle. Senki és semmi nem ér annyit, hogy miatta én készüljek ki idegileg.

2010. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14:49 - Köszönöm! :-) Már az is segített, hogy beszélhettem róla, és voltak hasznos tippek, amiket tudok alkalmazni.
2010. márc. 26. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Örülök, ha segíthettem.
2010. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!