Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lefőtt a kávé? Sose lesz jobb!?

Lefőtt a kávé? Sose lesz jobb!?

Figyelt kérdés

Fizikálisan rosszabb vagyok, mint egy 90 éves.

Apám miattam halt meg.

Nincs egy szem barátom se, mindenki kihasznál.

Párom se akar már ha akart eddig.

Normális munkát nem kapok, teli vagyok adósságal sose lesz vége.

Jogsit is elk..rtam, kifutottam a 2 évből mert nem volt lóvém, aztán mikor lett megbuktam finish.volt. De jobb is mert ilyen mamlasz ha kiment volna az utakra biztos valaki kárát látta volna...

Nem vagyok okos, nem vagyok szép, teljesen egy generációs söpredék vagyok még meghalni se tudok akárhányszor akartam.


Írjátok majd pszichológus stb minek? Hogy ugyanezeket elmondja? Van aki menthetetlen.



febr. 13. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Én 2 -3 hónapja nem alszom. Olyan vagyok mint egy zombi. Élj ugy mint egy zombi , de próbálj neha változi. Hátha jobbra fordul a helyzet!
febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Hoghogy miattad halt meg?
febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A problémáidon lehet segíteni, nem vagy reménytelen helyzetben. Az önutálat leküzdésében segítene, ha valamilyen formában megpróbálnál mások javára cselekedni (pl. önkéntesség). Vizsgáld meg, mit tehetnél azért, hogy jobban működjön a párkapcsolatod. A társad megkapja tőled azt a figyelmet, amit te tőle várnál?

Próbálj meg eljárni valamilyen sport, hobbi, meditáció stb. köré szerveződő, vagy vallási közösségbe, esetleg képzésre, tanfolyamra, akár a barátnőddel együtt.

Tölts több időt a természetben, ez bizonyítottan segít a depresszióval való megküzdésben.

Nem tudod egyik napról a másikra megoldani a problémáidat, de apránként változtathatsz a dolgokon.

febr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!