Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy ilyen autó státusz szimból...

Egy ilyen autó státusz szimbólumnak számít vagy már lefőtt neki a kávé? Audi

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi audi a4 b8 asokat nézegetek.Mindennel együtt kb 3 millióm lenne rá. Még 3as bmw jöhet szóba, esetleg c merci. Az a durva, hogy egy hasonló évjáratú passat vagy superb ugyan olyan árban van mint egy a4 es audi.


2022. ápr. 17. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3 millióért ilyenből csak fapadot vagy lerúgottat kapsz. Státuszszimbólum max bizonyos körökben számít, inkább egy jó használt autó.
2022. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Dzsipók és minimálbéresek között talán az,mindenki másnak egy nyomi leszel aki próbál valakinek tűnni ha menőzni akarsz ezzel
2022. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Státusszimbólum?! Egy 12 éves közel 300e km-t futott 2.0 dízel? Jó vicc! Manapság 2,5 millió körüli értékű autóra nem mondanán, hogy hű de drága, csak a felső 10.000 engedheti meg magának és leesik tőle minden bugyi, hogy milyen gazdag csávó vagy!

Ez egy jobbfajta használt családi szedán lehet a lakótelepen. Semmilyen státuszt nem látok benne.

2022. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a napszámosaidat ezzel viszed ki a földekre kapàlni, az ő szemükben státusz leszel.
2022. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az A4 sose volt státusz szimbólum, még új korában se.
2022. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 milliós autó státusszimbólum🤣🤣Majd 10 millió felett lehet az.
2022. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Cigók körében biztos státuszszimbólum, nálunk is 20 éves lefingott Audival járnak, de benzinre alig van pénzük :)
2022. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy 140 lóerős, kéziváltós, majdnem 300 ezres futásteljesítményű, 12 éves A4 mint státuszszimbólum? :D Valahol lehet, de egy pár éves Vitara drágább és majdnem erősebb is :D


Ettől függetlenül még lehet jó autó, de senki sem fog utána fordulni.

2022. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Tudom itt mindenki azt írja, nem fütyül a rigó neki!


De elmondom én a tapasztalataim, nekem egy fiatalabb, de nem fiatal Audi-m van (8 éves), arra is többen megkérdezték ez új autó, korábban egy E90-es BMW-m volt azt kb 7 évesen vettem arra is többen kérdezték, hogy ez új autó?!?


Nem is értettem, aztán leesett, hogy az emberek többségének lövése sincs az autókról, úgy formából kb leesik nekik, hogy ez most egy 20-30 éves forma vagy relatíve új! Ugye ezen a téren az Audi és BMW, de a Mercedes is elég erős.. tehát egy 10-en éves forma is újszerű egy laikusnak!


Nem vagyok híve, annak, hogy vagizásból vegyünk autót, de én azt vettem észre, hogy sok ember egyszerűen nem ért az autókhoz, így igen szerintem lehet presztízs egy ilyen Audi!


Itt a GYK-n autószerető emberek tömkelege kommentel, tehát nem laikus választ fogsz kapni, persze lesz közte nagy adag rosszindulat, meg szakmai, meg minden egyéb hozzászólás, de nem a nagy átlag véleményét fogod kapni!


Viszont én mégis azt mondom, ne az alapján vegyél autót, amivel szerinted lesz presztízsed, vegyél olyan autót ami te vagy!

2022. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy a BMW és az Audi sportos formái időtállóbbak és kívülről lehet hogy újabbnak tűnhet egy "laikusnak", de ahogy beül valaki egy 300 ezret futott, fehér (bézs) belsős autóba, egyből leesik a tantusz, hogy ez bizony közel sem új.

A legszembetűnőbb öregedés az összes hasonló autónál pedig a központi kijelző esetén ütközik ki. Amikor kiveri a szemedet, hogy egy Daciában szebb a képe. (Mondjuk most már lassan ezek is olyan IPS kijelzőket kapnak magas felbontással, amik 10+ év múlva is szépek lesznek.)

2022. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!