Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelnél egy nagyobb...

Hogyan kezelnél egy nagyobb lottó nyereményt?

Figyelt kérdés
Nem zavarna benneteket , hogy nem magatoknak értètek el ezt a hatalmas összeget? Ha lennének terveitek, nem nyomná a lelketeket belülről , hogy ez a nyereménynek volt köszönhető? Pl egy diploma , vagy akár rendszeres sport. Pl a nyeremény előtti életetek miatt nem tudtátok ezeket a dolgokat megtenni. De büszke lennél a diplomádra, viszont nem tudsz az lenni mert belül tudod, hogy a pénznek köszönhetően volt elegendő szabadidőd rá ?

#jackpot #Nagy nyertes
febr. 14. 12:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb arra lennek buszke hogy nyertem a lotton
febr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne használja ki valaki a lehetőségeket, amik adatnak az életben? Mind használjuk azokat, amikért a korábbi generációk megdolgoztak. Rengeteg embernek amúgy is a családja finanszírozza a diplomát.
febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Pont ez lényege a lottónak, hogy szerencsét próbálkozzunk.

Azt vágod, hogy akinek fizeted, ő pedig többszörösét megkeresi?

Évente több 100 milliárdot rak zsebre!!!


Szóval nem érdekel, hogy másik mit gondolnak, eddig is szartak rám.

Ja és illetve úgyse fogja megtudni senki, hogy én nyertem. Úgy fogok élni, mint egy átlagos ember.


Csak az lesz hamar csóró, aki pénzt szórja luxus dolgokra (pl ferrari autó, villa ház), és nem fektet be a pénzt, nem dolgozik.

febr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hat igen egy-két villa meg ferrari, lambo, rojszrojsz es volt penz, nincs pénz
febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sztem egy k*va magas összegű nyereménynél nem éppen 1-2 villa es nagyértékű autó fog tönkretenni . Hanem a mértéktelen pénzszórás. Amikor valaki nem tud leállni.
febr. 22. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!