Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cetirizin szorongásra?

Cetirizin szorongásra?

Figyelt kérdés
Elvileg álmosít. Szorongást csökkentheti?
febr. 16. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Antihisztamin, elvileg álmosíthat, de azért nem annyira erős, hogy szorongáscsökkentő hatása legyen. Esetleg az Atarax, annak mindkét hatása van, de csak receptre kapható.
febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A cetirizin egy második generációs antihisztamin, allergiák kezelésére használatos, az agyba minimálisan jut el, ezért nem igazán álmosít. Szorongásra semmi haszna.
febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy megnyugtat, bár az álmosítás csak mellékhatás. Mindenesetre elég sajátos recept nélküli kreatív megoldás a szorongásra. Még az lehet, hogy bejön. De ezt sem célszerű hónapokig szedni.
febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én allergiás is és szorongó is vagyok (plusz bipoláris depressziós), még a Suprastin sem álmosít el, a Cetirizin meg nekem kb. semmire nem jó.
febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem álmosít a cetirizin, de több óra múlva. Szorongásoldót nem szedtem még, de ezt szoktam szedni ilyen céllal. Kicsit segit
febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!