Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Próbálok rászokni a tudatos...

Próbálok rászokni a tudatos pislogásra szemem óvása érdekébe, azt vettem észre mióta csinálom, mintha az agyam is "jobb lenne" kevesebb a pörgő gondolatom, ez lehet attól mert figyelek a pislogásra?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja próbálkozok a minél több tudatos pislogásal mert száraz a szemem és azt olvastam ez is jó a szemnek (nem ez a topik téma!), azt figyeltem meg, hogy az agyam mintha nyugodtabb lenne, nem annyira pörögnek a gondolataim. Lehet ez attól, hogy azzal van "elfoglalva" az agyam, hogy tudatosan pislogjak, és ez leköti?
febr. 20. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ez minden más testedre irányuló figyelemmel működik. Szokták ajánlani a tudatos légzést is pl.pislogj csak bátran, látod milyen jót tesz😄☺️
febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy csinálod ezt a tudatos pislogást? Hogy nem feledkezel meg róla? Nehéz lehet folyamatosan erre koncentrálni.
febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 köszi. Kettes időnként elfelejtem ha eszembe jut csinálom :) (amég meg int el nem felejtem, vagy ha érzem hogy "szárad" a szemem újra kezdem. )
febr. 21. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!