Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az orvos írhatnak fel nyugtató...

Az orvos írhatnak fel nyugtatót 19 éves nőnek?

Figyelt kérdés
Legalább 6 hónapja nem tudok aludni. Vagy fel ébredek az éjszaka közepén és nem tudok vissza aludni. Vagy óránként ébredek, vagy egyáltalán nem tudok elaludni. Nem fogyasztok koffeint csak reggel tejes kávét.
febr. 21. 21:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aha, a stressz miatt :/
febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 Akkor valószínűleg megvan a válasz. Az iskolai, munkahelyi stresszre kéne kitalálni valami technikát, hogy hatékonyabban küzdj meg vele. Nyugtatókhoz tényleg csak a legvégső esetben ajánlott nyúlni, hiszen könnyen ráfügg az ember. Valószínűleg a következő jó pár évtizededet végig munkával fogod tölteni, addig folyton gyógyszert akarsz szedni?
febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Menj pszichológushoz, valószínűleg jobban ráparázol a munkára és a sulira, mint amennyire szükséges. Ehhez lehet, hogy még egy coach is elég. Át kell szerkeszteni a hozzáállásodat, lemondani a maximális teljesítés igényéről.
febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy simàn,nekem már 16 èvesen felírták
febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 15 evesen irtak fel 0.5mg-ot, ott kezd el elso szedesnel hasznalni igazan. Azert mer allandoan szo szerint fostam - pszichoszomatikus tunetet akartak kizarni, hat nem sikerult, pszichiaterhez kellett mennem, jobban vagyok, tevekenyebb jegyeim is jobbak.


De 19 eves lanynak is felirnak.

febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#9-nek igaza van.


Nálam is ez volt a probléma, este sokáig néztem a Kékfényt telefonon és TV-n, de hiba volt, mert felzaklatnak engem is a bűnügyek. Alvás helyett pedig csak kattog az agy, nem javaslom én sem a Kékfényt, főleg alvás előtt.

febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az alvási problémára nem nyugtató való hanem ki kell vizsgálni mi az oka

Amúgy meg hiába szednéd hamar hozzá szokaz és nem érzed már

febr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!