Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért utálom annyira az...

Miért utálom annyira az iskolát, hogy az már káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy már belefáradtam az egészbe, pedig az 5 évből még csak 1,5 telt el. Ha tanulok akkor is 1-est kapok, a tanárok nem tanítanak, csak feladják a sok feladatot, ezt rohadtul unom már, néha be se megyek, mert annyira szar kedvem van ezek miatt. Nem azt akarom csinálni az életben, amit most tanulok, már hányok ettől az egész szakmától. Általánosban kitűnő tanuló voltam, most meg valószínűleg bukni fogok 2 tantárgyból, a többi meg 2-es, 3-as. Már egy ideje azon gondolkozok, hogy kiiratkozok. Ilyen mélyre még sose süllyedtem, hogy ilyenen gondolkozzak. Már csak akkor vagyok boldog, amikor hosszabb szünet van, és úgy tudok a családdal lenni, hogy nem kell a szaros matekon stresszelni, vagy el tudok menni dolgozni kamionnal. Tönkre tesz mentálisan az iskola, semmi sikerélmény, csak a stressz, és ez a rohadtszar érzés.
febr. 23. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát még az mennyire káros lesz ha egy tanulatlan sori melós leszel és majd 40evesen már fájni fog mindened és minden héten zsemlét kell ebédelned...
febr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha peldul a tanárok tanítanának, meg elmagyaraznák a dolgokat, akkor tanulnál?


Milyen szakmát tanulsz? A szüleid erőltették rád?


Ha mindkettő igaz, akkor lehetséges hogy sulit kéne váltanod. Általánosban ha szorgalmasabb voltál, akkor nem.hiszem hogy te tehetsz a problémáról.

febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy szakma nélkül ne menj el dolgozni, szerintem valamit végezz el
febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én így is próbálok tanulni, de nem igazán értem ezt a sok baromságot amit tudni kell, és semmi haszna nincsen. rendszergazdának tanulok (informatikus), szüleimmel közös megegyezés volt, hogy ezt tanuljam, de nem tanultam eddig szinte semmit, tudásom 0. ha nem jön össze ez a szakma, akkor nem lesz baj, mivel az A tervhez csak 8 általános kell (sofőr), apám főnökének van egy cége ahova felvenne jópénzért. megéri ez a rendszergazda szakma a fáradozásokat, ezt a szar érzést minden nap? vagy hagyjam a fenébe, és menjek dolgozni, hogy legyen pénzem a jogsira vagy valami?
febr. 24. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Egyébként én teljesen megértelek. Nekem is elegem van a suliból, hogy meg kell tanulni sok olyan dolgot is, amivel nem megyek sokra, na de ez van, én szeretnék mindenképp egy érettségit. Szerintem hallgass a szívedre tényleg,gondold át alaposan a lehetőségeket mielőtt döntést hozol.
febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!