Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szed itt valaki Reagilát? Mik...

Szed itt valaki Reagilát? Mik a tapasztalatok, mellékhatások?

Figyelt kérdés
Régebben szedtem 4,5 mg-ot, most 6 mg-ot, és mintha több mellékhatás jönne ki vagy erősebben! Mellette szedek seroquelt, csökkentettük, most már csak 200 mg-ot, remélem le lehet vinni 100-ra mert nagyon hízlal. Mi a tapasztalat, hízlal a reagila? A dokim szerint nem. Esetleg más mellékhatást mit tapasztaltatok?

febr. 24. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ja a volt dokim szerint se hizlal, azt itt vagyok 63 helyett 106 kilósan... 😩 Nagyon rövid idő alatt jött fel a felesleg. De ő ragaszkodott hozzá, hogy továbbra is ezzel kezzeljen.🤔

Más tünet... Teljes érzelmi tompultág. Semminek se tudok úgy örülni mint régen, a régi dolgok, amiket imádtam, már nem érdekeknek. Teljes közöny a dolgok iránt 😞

Más is van így, akinek ezt a magyar csoda gyógyszert írták fel?

febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak egyfélét szedsz? Nem lehet, hogy másik gyógyszer hízlal? Reménykedem benne, hogy igazat mond a dokim, mert már annyira de annyira szeretnék fogyni, én is 55 helyett 83 vagyok, a sok antipszichótól.

Igazából 36 kg helyett de az még anorexiás koromban volt.

febr. 25. 11:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak ezt az egyféle antipszihotikumot szedem, előtte Perdox -ot kaptam. Attól nem híztam ennyit. Szó volt arról is, hogy visszaállít, arra.

Fogalmam sincs mit tegyek, habár a hízás megállt végre, ha vissza is térek a régi gyógyszeremre, attól még a kilók nem fognak elpárologni rólam.

Őszintén kívánom, hogy helyre gyere 🙂

febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszónöm, remélem Te is jobban leszel, ha a másik visszaáll! 😊
febr. 25. 15:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki? Tapasztalatok? Előre is köszi!
febr. 25. 20:40
 6/6 mittudomen721 ***** válasza:

A cariprazine ugyebar egy eros harmadik generacios antilofax ami pl egy olanzapinenal osszehasonlitva nem hajlamosit hizasra vagy okoz anyagcsere abnormalitast. De persze egyen fuggo a dolog. En nem hiztam tole. Ettol fuggetlenul egy kibaxott idegmeregnek tartom. Bexaras mellekhatasokkal. Gyanitom az insomniamat is ez okozta.


Epp most hagyom abba egyebkent mert hosszu tavu extrapyramidalis mellekhatas jott ki rajtam valszeg dystonia fotmajaban. Szoval reszemrol befejeztem az antipszichotikumokat megint. Doki meg nem tud rola egyelore de pont lexarom mit szol majd hozza.


Lenyeg a lenyeg szvsz egy higfos gyogyszer.

márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!