Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberkereskedelem áldozataként...

Emberkereskedelem áldozataként hogyan lehet túltenni magadat és elfogadni, hogy soha nem lesznek megbüntetve a szemetek?

Figyelt kérdés
A szüleim eladtak a 30 évvel idősebb oszichopata szomszédomnak. Majd két oldalról megfenyegettek és apám félholtra vert, meg megfenyegetett, hogy megöl, ha beszélni merészelek róla. Olyan szintén védik a "szüleim", hogy esélytelen lett volna a feljelentés. A szüleim meg bármit megtennének velem, a tesóm a kedvenc, mert ő fiú és én még arra sem voltam képes, hogy p...öt növesszek... Meg egy büdös k..rva vagyok szerintük és ezt érdemlem, meg örültek, hogy akadtak olyanra, aki bánt rajtuk kivül. Utána rioutyára verjük szokás szerint, megpróbáljuk meggyilkolni és meg van oldva.
febr. 25. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudod biztosra, hogy nem lesznek büntetve?

Ha ember által nem is, nincs egyértelmű bizonyíték rá, hogy életük után a bűnösökre nem vár valami.

Amúgy sajnálom, hogy ilyeneket kellett keresztülmenned.

febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, mit tenni. Esetleg el kellett volna szöknöm előtte, amikor elkezdtem hazudni és furán viselkedni, már mindegy volt.

Ninccs igazáság! A kisfiúkkal meg vígan röhögnek a markukba és kész.

febr. 25. 15:56
 3/14 A kérdező kommentje:
Ilyen túlvilági maszlagtól meg nem leszek boldogabb! Ezzel csak reményvesztett emberek nyugtatják magukat!
febr. 25. 15:57
 4/14 anonim ***** válasza:

kerdezo, neked kemeny pszichologiai meg gyogyszeres terapia kene. Ez nagyon nem normalis ami tortent veled. Mondjuk a komoly gyogyszeres kezeles alatt antidepresszanst ertek vagy antiepileptikumokat vagy a keverek, mert az antiepileptikumok alatt ertem a natrium gatolt ion csatorna szerueket, rivotril, lamotrigine amit nagyon sokan hasznalnak.


de te iteld meg ha akarod. Ezek nem hizlalnak mint a sok antidepresszans (mirtazapine, ssri-k, mianserin, triciklikusak meg baratjaik (kivetel 1)).


csak egy tanacs

febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem normális ami velem történt, miért kellene nekem kemény drogok? Csak egy indokat mondj! Másrészt te szedj, amit akarsz!
febr. 25. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Már sikerült megoldani az élethelyzeted, vagy még mindig ebben vagy?
febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Velük vagyok, felügyelet alatt, ha meglépnék megölnének.
febr. 25. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy felügyelet alatt?

Menj el a gyermekvédelmi felügyelethez és jelezd. Szerintem ilyen esetben azonnal kivesznek a családból, védett helyre. Szakítsd meg velük a kapcsolatot örökre, ne hagyd magad megfélemlíteni, hogy megölnek.

febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
18 év feletti vagyok már, nem gyerek. Mindig itthon van apám és engedéllyel mehetek ide-oda.
febr. 25. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Itt még szálláshelyet is tudnak biztosítani: Áldozatsegítő Központok

[link]

febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!