Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet elkezdeni változt...

Hogyan lehet elkezdeni változtatni ha nem tudom mit, merre lépjek ?

Figyelt kérdés

Csak érzem nem jó így. Céltalan vagyok és igazán nincs tehetségem.

Sosem tudtam mit akarok..

Nem érzem hogy a helyemen lennék.


Pl

Kellene sportolni de nem tudom mit szeretnék és nem tudom hogy derítsem ki mit. Mert vlki legalább azt tudja hogy csapatsportott szeretne és így már szűkebb a kör.


febr. 27. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod kideríteni mit szeretsz, ha minél több mindent kipróbálsz. Akkor lesz viszonyítási alapod mi mennyire tetszett. Kezdd el pl. egy egyéni sporttal, aztán próbálj ki egy csapatsportot is, már előrébb vagy. Meg minél több mindent.
febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mennyire égetnek belülről a traumák. Ha nagyon, akkor először ezekkel kéne kezdeni valamit. Ha csökken a nyomás, akkor meg igen, sok mindent kipróbálni.

Amúgy meg, minél kevesebbet agyalni magadon, mert túl sokat agyalsz magadon te is. Én is, az ember azt hiszi, hogy akkor megoldáshoz jut, de nem, inkább csak sajnálja, kritizálja magát, ami bénít. Tehát kifelé figyelni, mi van kint?

febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!