Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emlékezni akarok, de nem...

Emlékezni akarok, de nem tudok hogy emlékezhetek vissza?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem a gyermekkoromra. Pedig fiatal vagyok 20 éves. Az agyam minden emlékem el homályosította a trauma miatt. Tudni akarom hogy mik történtek velem pontosan. Egy két halvány emlékem van de az kevés.
febr. 29. 16:38
 1/8 Manó11 ***** válasza:
23%
amit nem tudsz az nem fáj. én meg bár ne emlékeznék,pedig áramos kezeléseket kaptam stb. 45 leszek és nő vagyok.
febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az agyad azért zár el emlékeket, mert valószínűleg ártalmasak. Ez egy védekező mechanizmus. Az agyad így óv meg téged a tehertől és a fájdalomtól. Ha ennek ellenére emlékezi szeretnél, akkor szakembert kell felkeresned, aki az emlékek kutatásában fog segíteni, de otthon házilag ezt egyrlészt nehéz, másrészt NEM ajánlott megcsinálni. Akkor szállj szembe csak az emlékeiddel, amikor lelkileg teljesen készen állsz rá, hirtelen felindulásból semminképp se.
febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 wc papa ***** válasza:
Nekem tuladagolas utan volt anterograd amnesiam (emleket nem tudsz formalni) - legalabbis arra szamitottam utolag de mondanak ismerosok olyan amikre total nem emlekszem evek, evekkel ezelott mikre mondtam igent meg nemet meg hova mentunk, tehat retrograd amnesiam (regebbi emleket nem tudsz visszaidezni) is lett erdekes mert elvileg csak anterogradnak kell lennie.
febr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 nem tudom miért vagyok az aki vagyok. Tudni akarom mi bolt. 2 nem hirtelen felindulásból akarok emlékezni hanem az álmaim miatt. Évek óta álmodom és nem tudom hogy régi emlékek vagy csak álmok. Szeretném megtudni mi történt velem, amiért ilyen lettem.
febr. 29. 18:25
 5/8 Manó11 ***** válasza:
1es voltam. szerintem mindenki azért az aki mert annak született. az álmok néha tartalmazhatnak régi életedből is részleteket. hiszel a reinkarnációban? én ighen
febr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszek a reinkarnációban. Nem mindenki olyan amilyen az ember nem olyannak születik az évek során válik azzá aki
márc. 1. 08:35
 7/8 Manó11 ***** válasza:
értem. hát,én hiszek...
márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rossz dolgok történtek veled, akkor tudatilag úgy döntöttél hogy nem leszel jelen, így a pillanatot sem élted át, inkább olyan volt mintha álmodtad volna. Több rész volt a nem tudatos mint a tudatos, ezért nem emlékszel.
márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!