Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az, hogy kevert...

Lehetséges az, hogy kevert szorongásos depresszió után bipolárist állíthat fel a gyerekemnél az orvos?

Figyelt kérdés

F4120 (kevert szorongásos depressziós zavar) F3120 (Bipoláris zavar, pszichotikus tünetekkel)


A lányom 16 éves es egy éve járunk szakemberekhez, töltött is bent egy hetet a zárt osztályon, megszakadt a szívem..

Olvastam és hallottam már rémségeket a bipolárisról, leginkább azt, hogy mi zajlik bennük odabent…

A lányom nem kísérelt öngyilkosságot, és nem is 18, mégis bipoláris lett az új diagnózisa.

Tény, hogy van két nagyobb érzelmi traumaja, és nagyon szorongásos..viszont ez engem SOKKOLT!!!!

Van itt anyuka/apuka akinek a gyermeke ebben szenved??



febr. 29. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, én nem vagyok szakember, de pont a minap hallgattam meg egy előadást, és ott azt mondták (úgy rémlik), hogy a bipoláris diagnózis felállítását (vagy a kialakulását..?) megelőzi több hossza depressziós szakasz.

Megkeressem neked azt a videót?

febr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálam is pont ez történt,szorongásos depresszióbol bipoláris...csak én 18 évesen kaptam meg ezt a diagnózist.Azóta eltelt egy év,de nem hiszem hogy valóban bipoláris lennék.És nem is vagyok..csak sima depressziós szerintem.Bármi kérdésed van kérdezz nyugodtan.
febr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 megköszönném, ha megkeresnéd!!
febr. 29. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

https://www.youtube.com/watch?v=4jEoOtEwEbk


Laikusoknak is jól érthető.

febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
febr. 29. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Én is szorongásos depresszióból lette bipoláris/borderline
febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
" Sima " depresszióra kaptam egy halom gyógyszert, többféle antidepresszánst. Átváltottam ezektől mániába. :(
febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
F3120 és tényleg ez a betegsége, rákérdeztetek? Mert elég gyakori, hogy a gyógyszer miatt írnak be "valótlan" diagnózist (hogy ne tízszeres áron kelljen megvennetek).
márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A pszichiáter is megerősítette, én viszont még mindig nem értem! Talán az apja felőli borderline hajlamok, és a felőlem érkező depresszió (már kigyógyultam belőle, apuka is úgy ahogy javult) miatt történhetett, vagy fogalmam sincs. Viszont az, hogy tizenhat évesen már ez a diagnózisa, egyenesen megrémít!


Három fajta gyógyszert kell szednie, közülük az egyik Aricogan.

márc. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!