Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáternél mennyire...

Pszichiáternél mennyire gyakori, hogy férre diagnoztizál?

Figyelt kérdés

Most voltam elöször. Kevert szorongásos depressziót állapított meg.

Gyerekkoromtól kezdve fent állt a szorongás. A szúleim nem igazán vették komolyan a betegségemet. Az osztályközösségekbe (általános, gimnázium) dem tudtam beilleszkedni. Mindig fura, különc voltam. A másik "probléma", hogy nöként a nőkhöz vonzódom. Az utóbbi fél évben hatalmasodott rl ez az egész. Feljöttek a múltbéli traumáim. Letettem ugyan az érettségit, de pl a matrk sosem volt az erösségem. Vagyonőrként dolgoztam, 8 évig. Másban semi tapasztalatom. Jelenleg nincs munkam. Mert az elmúlt fél évben volt, hogy teljesen kifordultam magamból, dühkitörések, figyelmetlenség. Nem tudom feldolgoznia múltat. Állandóan attól rettegek, hogy a múltból valakivel találkozok, aki megalázott. Mert köztudott az emberek nem.elfogadóak. Pár éve sajnos voltak olyan próbálkozások nökkel, ahol nem tudtam teljesíteni, mert teljesen lefagytam. Most a rèszletekbe nem mennék bele. Úgy érzem nincs kiút rbből. Nem értek kb semmihez. A vagyonőri munka nem egy nagy was ist das. Plusz a szsorongàsom miatt emberek közè sem igazan akarok menni. Utóbbi időben rengeteg önfellesztő videot nèztem meg, olvastam cikkeket. Vágynék egy olyan munkahelyre, ahol nem bántanak, el is tudom végezni, későbbiekben pedig egy párkapcsolstra is, de félnék neki beszélni a problémáimról, mert ha megtudja, fel is le is út. Hiába gondolkozok másképp, úgy érzem elkéstem mindennel. Köszönöm a válaszokat.2 gyógyszert írt fel a pszichiáter. Xanaxot, Scippát. A Xanaxot tegnap kezdtem el szedni. A másikat nem merem.



febr. 10. 08:30
 1/6 renton9999 válasza:
0%
mi az a férre?
febr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
1-es: féLre - csak a kérdezö nem tud magyarul
febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, mert gyorsan pötyögtem. De, ha már itt tartunk,akkor van még 1 hiba: diagnoSztizál :D
febr. 10. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Először is, fontos megemlíteni, hogy pszichiátereknél igen gyakori, hogy az ember egy férfitársi betegségként, például depresszióként vagy szorongásként kerül diagnosztizálásra. Az általad leírt tünetek alapján a pszichiátered egy kevert szorongásos depressziót állapított meg, ami nem szokatlan diagnózis az ilyen esetekben. Fontos, hogy nyitott legyél a kezelésre, és ha aggódsz a másik gyógyszer miatt, mindenképpen beszélj erről a pszichiátereddel.
febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jövö hónapban kell legkölelebb mennem. Mindenképp jelzem neki. Mindent nem merek elmondani nwki, mert még én magam is megbotránkozok dolgokon, amiken átmentem. Úrrá lett rajtam a szégyenérzet. Úgy érzem, nem vagyok alkalmas erre a világra. Elég sok lemaradásom van. A másik félelmem pedig az, hogy amiket gyerekként megéltem, illetve fiatal felnőttként nem tudom soha felsolgozni. Szeretnék újra dolgozni. De félek, hogy olyan emberrel összefutok, aki anno bántott, vagy beégettem magam elötte.
febr. 10. 12:33
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia. A téged nagyon szerető ISTEN nélkül persze hogy nem vagy alkalmas, ha úgy gondolod. Ezért fordulj Hozzá, légy a szeretett gyereke, és majd Ő alkalmassá tesz. Ha kell, segítek, jelezd.
febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!