Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék tenni az ellen,hogy...

Mit tudnék tenni az ellen,hogy ne aludjak el már kora este ?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nem tudok fent lenni sokáig. Délután 5 óra körül elalszok és éjjel meg felkelek aztán reggelig fent vagyok. Ez nem normális dolog. Hozzáteszem,hogy lassan 10 éve bipoláris zavaros vagyok,de ez a korai alvás dolog kb 1 éve van. Rámjön a depresszio 5 óra fele és nem bírok fent maradni. Minden nap már előre félek az estétől mert tudom hogy rámtör a depresszio.
márc. 1. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Párom is sokszor aludt el délután, aztán hajnalban felriadt. Elkezdett ashwagandát (csökkenti a kortizol szintet-> stesszoldó) szedni, most velem fekszik 9-10 között, és reggel ébred. Neki mondjuk nincs hasonló problémája, de lehet érdemes rákérdezni a dokidnál, hogy szedhetsz-e az alvászavarodra valamit. Hátha neked is segít.
márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igyál kávét! Ha szedsz gyógyszert valószínű az tesz fáradékonnyá.
márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába a kv. Azt is probáltam hogy reggel veszem be a gyógyszereimet ,de hiába.
márc. 1. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha van rá lehetőséged, kétnaponta reggel vagy délelőtt fussál 1 órát, másik napon meg sétáljál. Ebéd után pihenjél kb. 3 órát, utána 4-5 körül ha megiszol egy kávét azzal ki lehet bírni estig. Az SSRI gyógyszer nagyon fáraszt, tapasztalat, én is reggelenként szedtem.
márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!