Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejlejtsem el teljesen...

Hogyan fejlejtsem el teljesen ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve volt egy borzasztó szakasz az életemben. Volt egy súlyos betegségem és nehéz időszakon mentem keresztül. Szeretném el felejteni teljesen mintha meg se történt volna. Van valamilyen módja hogy ezt teljesen elfelejthessem?

márc. 2. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Elfelejteni nem tudod az emlékeket, de változtathatsz a hozzájuk fűzödő viszonyodon (pl meditációval)
márc. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Az 1-esnek igaza van. Emlékeket kitörölni nem lehet. Csak a hozzáállásodon tudsz változtatni. Lásd a holokauszt túlélöket. Le a kalappal elöttük.
márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ki lehet torolni emlekeket. Indukalt retrograd amnesiaval. A holokauszt tulelok kozott le a kalappal akik megmentettek oket es ellattak oket elelemmel utana es nekik koszonhetik, hogy elnek. Harmadreszt, honnan tudjak egyesek, hogy mai napig nem szednek ra gyogyszert, nyugtatot?
márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%

Tévedsz 3-as. Nem a kaja mentette meg öket, hanem úgy döntöttek, hogy élni akarnak. Lehet szednek gyógyszert, de azok az évek, amiket 1933-tól egész 1945-ig megéltek lelkileg és testileg...

Az emléktörlés szerinted hogyan müködik? Kérem töröljék december 12.-i élményemet?

márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze. December 12, de csak a 14:50-14:52-ig. Azután már szeretnék emlékezni, meg az azelöttre is. Aztán meg depresszios leszel, mert nem tudsz róla, hogy mi történt ez a 2 per alatt.
márc. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

tojglim olvasd el ujra az elozo valaszom az emlekre, nem pont ugy lehet, jo. elmagyarazom roviden a retrograde amnesia azt jelenti az eleted egy bizonyos pontjatol nem emlekszel mi tortent. Erre peldaul van a skizofreneknel hasznalt ECT, elektro kompulziv terapia, vagy magnesessegen alapulo TMS. De ez is lutri hogy honnantol nem fogsz emlekezni persze.


En beszeltem izraelivel, es o azt mondta, hogy hinni a templomban kell.


Nem az mentette meg oket, hogy elni akartak. Az emberek, a katonak mentettek fel oket, ellattak oket. Nem tudom milyen vallasu vagy, de en az izraeli idezett kijelentessel egyetertek.

márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Családban volt túlélö. Szóval mondhatsz amit akarsz.

Szóval még is lutri az emléktörlés, megirtad. Én is ezt irtam.

márc. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Te valami hulyeseget irtal flegman hogy "mi dec. 12i-i elmenyemet elmemyemet"
márc. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Végül is van mód bármi elfelejtésére. Több is. Mondjuk napi 2 liter pálinka. Vagy vehetsz nagy dózisban ketamint. Bedobálhatsz 10-15 bogyót, vagy akár belőheted magad heroinnal. Garantáltan nem a múlton fogsz rágódni. Bár ennek a módszernek az a hátulütője hogy valószínű nem fogsz 100 évig élni...
márc. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!