Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy- olykor-...

Miért érzem azt, hogy- olykor- rólam beszél az egész város(Bp.) És ezt csak, ha drogoztam(SP nél a legintenzívebb)? Paranoia, borderline esetleg van alapja, ha. ,?

Figyelt kérdés

márc. 3. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Sok volt a kábszi, báttya...
márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként fordulj pszichiáterhez, súlyos..
márc. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem borderline, hanem paranoia. A borderline az egy szemelyisegzavar... a paranoia pedig egy tunet. A paranoia elofordulhat szemelyisegzavaroknal es skizofenia, valamint drogos pszichozis eseten is.
márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Jó ég...
márc. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmi különös. Mármint ez tökre előfordulhat a különböző színű porok használatakor. De nyugi ez általában ideiglenes. Kimegy a szer hatása akkor még lehet pár nap para, aztán visszaáll a normális állapot. Ha függő leszel és rendszeresen szívod akkor egy idő után már az ilyet fel se veszed.
márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és hát ha ezeket az ismeretlen porokat nyomod rendszeresen. (Mert a spurinál is már ritka nagyon az amfetaminos) Akkor egy idő után alapból előjön egy csomó mentális betegség. Az mindegy hogy mire vagy hajlamos, mert ha semmire akkor is becsavarodsz.
márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Borderline-osként vannak paranoid gondolataim, de egyáltalán nem ilyen mértékben… Nálad ez megüt egy komoly szintet.


22/N

márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ennél is sokkal rosszabb a helyzet..

Először Azt hittem csak Pest " játszik" velem.... Aztán..

A "rajongók" ...ott VANNAK mindenhol...

Paris, Madrid, ... és uhhh .. Pest után London...

London " imád"

márc. 3. 12:33
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor maradj Londonban. Mi a probléma? :)
márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

A sok vakutol.... Lámpalázas lettem...

Nehéz volt " hirtelen sztrárra" válni..

Főleg, H . Nem vagyok ismert ember. ..

márc. 3. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!