Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinról miért akarnak...

Frontinról miért akarnak leszokni emberek, ha hatásos?

Figyelt kérdés
Semmi kötekedés nélkül kérdezem, érdekel miért akarják lerakni az emberek, mert nekem pl szednem kell (nem muszáj de nyilván nincs kedvem szorongással meg idegesen élni)
márc. 5. 04:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát azért kérdezem, mert aki szedi nyilván nem ok nélkül szedi jókedvében, hanem vannak olyanok akiknek olyan tünetei vannak, amiket nem változtat már meg se az életmódváltás, vagy semmi és muszáj enyhíteni a szorongásos zavarait. Na de aki le akar szokni és leszokik az utána mit csinál? Visszaesik az állapotba?
márc. 5. 04:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartalma szerint UGYANAZ, mint a Xanax, ami súlyosan károsítja a májat és az idegrendszert, függőséget okoz.


“A VIII. Magyar Gyógyszerkönyvben Alprazolamum néven hivatalos. Eredetileg Xanax gyógyszernéven vált ismertté, de Magyarországon

generikumként az e hatóanyagot tartalmazó gyógyszert Frontin és Helex néven is forgalmazzák.“


A nyugtató hatás eléréséhez egyre több és több szerre van szükség. A hirtelen abbahagyása esetén is súlyos elvonási tünetek jelentkezhetnek.

márc. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges mellékhatásai:


szédülés

gátlások csökkenése, félelemérzet megszűnése

depresszió, öngyilkossági gondolatok

hallucináció, nyugtalanság

hiperaktivitás

szédülés, ájulás

csökkent vizeletkiválasztás

fejfájás

beszédzavar

amnézia

étvágyzavar

homályos látás

székrekedés, hasmenés

csökkent nemi vágy

szájszárazság

idegesség, alvászavar

gyors szívverés

márc. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gátlás csökkenés félelemérzet megszűnése szimpatikus nekem
márc. 5. 06:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy a májat csak akkor kárositja, ha az ember kb 100 évig szedi akkor is nagy dozisban. Kicsiben nem hiszem hogy vannak ilyen mellékhatások
márc. 5. 06:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Homályos látás meg nem is a szem miatt van, az csak a tompito hatás eredménye
márc. 5. 06:14
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Egy idő után hozzászokik a szervezet és már csak nagyobb dózissal tudod elérni ugyanazt a hatást. Ahány ismerősöm szedi, mind azt mondja, hogy rájuk már nem hat. Én életemben egyszer vettem be, mert egy hosszadalmas szájsebészeti műtétem volt és az orvos ajánlotta, hogy előtte vegyek be egy Xanaxot. Így, egyszeri alkalommal nagyon jól hatott, de hosszú távon nem szedném.
márc. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként nekem is voltak komoly problémáim, pánikbeteg voltam, de inkább pszichológushoz jártam, az tartós eredménnyel járt - gyógyszer nélkül.
márc. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!