Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magán pszichiátriai rendelés:...

Magán pszichiátriai rendelés: van bent asszisztens?

Figyelt kérdés

Ahhoz szól a kérdés, aki volt már magán pszichiátriai rendelésen: volt bent közben asszisztens, vagy egyedül voltál bent az orvossal?

Nehezen beszélek a gondjaimról, kb notóriusan hazudok az állapotomról, a kapcsolataimról (nem nagy dolgokat és nem is kibővítem a valóságot, hanem csak pl próbálom jobb színben feltüntetni a helyzeteket/magamat/másokat/az érzéseimet, mintha könnyedebben venném, pedig valójában földhöz vágott valami). Félek, hogy ha lesz bent valaki a pszichiáter mellett, akkor megint nem fogok igazat mondani, vagy nem mondok el elég mindent. Egy személynek könnyebben megnyílik, mintha lenne bent egy "csendes megfigyelő" is.



márc. 5. 20:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, van bent asszisztens
Nem volt bent asszisztens
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ide miért kellene aszisztens ? A fogorvosokhoz kell.
márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusnál, pszichiáternél nincs benn senki rajtad és a terapeután kívül.
márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam egyszer, hogy a pszichiátriai rendelésen az orvos mondja az asszisztensnek, hogy mit jegyezzen fel a számítógépbe, és ott ütköztem (és kicsit ijedtem) meg rajta, hogy ez a rendelés ideje alatt van? De ha ezt valahogy félreértettem vagy nem volt igaz ebben a formában, az csak jó.
márc. 5. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3: Én voltam ilyen helyen, ahol így volt, de az nem magánban volt. Amúgy engem nem zavart. Talán mert nagyon kedvesek voltak hozzám mindketten. Szerettem is oda járni, csak sajnos elköltöztem más megyébe.
márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gabor49 ***** válasza:
53%
nincs se állami se magánrendelesen ami ott elhangzik csak kettotokre tartozik 50/f
márc. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam sem volt soha senki, pedig már legalább ötnél voltam.
márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan lehetséges, hogy az orvos telefonon/hangszóron vagy akármin keresztül ki tud szólni az asszisztensnek, hoyg írjon fel valamit, de egyébként a beszélgetés csak kettejük között történik, az asszisztens másik helyiségben van és nem hall belöle semmit.
márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sosem tapasztaltam, hogy bent lenne asszisztens. Teljesen felesleges is.
márc. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!