Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akiknek Disszociatív Személyis...

Akiknek Disszociatív Személyiségzavara (DSZ) vagy korábbi nevén többszörös személyiségzavara van, azoknál ez menyire okoz problémát?

Figyelt kérdés
Én magam is ilyenben vagyok. Eddig meg nem határogott személyiségzavarom volt, viselkedési zavar, hangulati zavarok a bipoláris zavar mellett, de most, hovy egy év próbálkozás után sikerűlt beállítani a megfelelő gyógyszert, most már biztos, hogy többszörös személyiségzavarom van. Laci és Márkó. Teljesen különálló személyiségek, különböző élettel, múlttal, viselkedéssel és gondolkozással. Laci nagyon sérűlt, úgyhogy most, hogy jó a gyógyszerem, Márkóként a háttérbe tudom szorítani Lacit és megvédem amíg jobban nem lesz.
márc. 6. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha megy az angol akkor a DissociaDID YouTube csatornát ajánlom, nagyon sok érdekes videójuk van személyes tapasztalatról
ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!