Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichologus akkor is...

A pszichologus akkor is elküldi a "beteget" pszichiátriára ha nincs gond?

Figyelt kérdés
Azért érdekel mert mondjuk ha ,vannak olyan emberek akik bünt követtek el és el kell nekik menni pszichologushoz ,akkor a pszichologus csak akkor küldi el a büntetett embert ha gond van vagy ha még további ki vizsgálásra van szükség?Vagy minden féle képen elküldi?Létezik olyan hogy nem küldi el pszichiáterhez?
márc. 6. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor küld tovább ha szükséges
márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bünügyekben is így van?
márc. 6. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen bűnügy? Pszichológus ok nélkül nem küld tovább pszichiáterhez.
márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem az érdekel hogy azok az emberek akiket letartoztatnak és rossz dolgot tesznek és kell nekik menni vizsgálatokra pszichologus pszichiátria akkor is el küldi a pszcihologus az ilyen embereket ha nem szükséges és mondjuk azt mondja nem kell menni pszichiátriára...vagy akkor is elküli ha mondjuk meg tudta amit akart???Vagy csak akkor ha több vizsgálat kell mert nem tudta meg amit akart
márc. 7. 12:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Letartóztatott embereknek nem kell pszichológushoz menniük. Pszichiátriára kerülnek abban az, ha kétség merül fel az elmeállapotukat illetően, ahol megfigyelik és diagnosztizálják őket. Kényszergyógykezelést csak ezt követően rendelhet el a bíróság.
márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyanokra gondolok akik háziőrizetben vannak...igazából magam miatt kérdezem mert én lennék az...nem akarom hogy az adminok töröljék csak érdeklödöm...mivel nekem adtak mindkét helyre idő pontott...elsőnek pszichologus majd most kell onnan mennem pszichiátriára...pszichologusnál szerdán voltam azt mondta hogy menni kell pszichiátriára ...tehát ha mondjuk nincs bajom akkor nem küld oda ,engem igazából jobban most az egészségem érdekel nem az hogy mi lesz...
márc. 8. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Emiatt az adminok nem törlik a kérdésedet. Megkérdezhetem, hogy milyen jellegű bűncselekményt követtél el? Mert ez azért nem általános, hogy pszichológushoz és pszichiátriára is küldenek. A pszichológus - normál esetben - csak akkor küldi az embert pszichiáterhez, ha úgy gondolja, hogy gyógyszeres kezelésre is szükség lesz. Mit mondott a pszichológusod? (5#)
márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy semmit...nem is mondhat szerintem....nem nagyon szeretek erröl beszélni...röviden annyi hogy bántalmaztam ittas állapotban a párom veszekedés után.... egyébként letörli az admin multkor is letiltott pedig csak érdeklödtem...aztán így félek is az ügy miatt de a páromnak csak 8 napon belüli sérülést okoztam hála az égnek🙏🏻hozzá teszem nem szoktam inni és most túlzásba estem...és előtte így nem bántottam a párom

...és őszintén bevallottam mindent és nem tagadtam és előtte büntettve se voltam...olyan gyors volt minden...

márc. 9. 10:20
 9/9 A kérdező kommentje:
Én mai napig azt vallom hogy kikattant az agyam...persze sokan azt hiszik hogy kamuzok...de az igazság az hogy mostanában sűrűben vagyok agresszív ha kell hanem...előtte is voltam idegbeteges állapotban de nem annyira mint most...most minden nap szinte fel tudom magam huzni bármin és az a baj hogy úgy mond ki is hozzák belőlem mindig ezt az agressziót...és ha vissza tartom az indulatom vagy ha a témáról amit tettem arról beszélek szorongok...már mint sok jeleit tapsztaltam már,fej fájás,hányinger érzet,szédűlés,folyadék hiány vagy mi,görcsölés,izadás,álmatlanság...
márc. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!