Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha rámegy a...

Mit csináljak ha rámegy a tanulmányom a depresszió,szorongásom miatt?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok bejárni lassan.És figyelmeztettek hogy ha nem járok be kirúgnak:( nagyon el vagyok keseredve.de egyszerűen nem tudok bemenni,és ottmaradni se.(egy iskolából már kirúgtak pont emiatt)De ez az utolsó esélyem,nem szúrhatom el
márc. 6. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen iskola?
márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Keress egy jó pszichológust.
márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Hónapokkal ezelőtt pszichológushoz kellett volna menned! De ha ez ilyen erős, hogy nem tudsz bejárni az iskolába, akkor már pszichiáterhez.
márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Járok.De ő csak gyógyszert bír írni.Amitől teljesen elveszítem magam,szóval nem szedem.Mintha tényleg nem is én lennék olyan hatással vannak rám a gyógyszerek
márc. 6. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
A nemszedett gyógyszer nyilván nem fog használni. Jársz a pszichiáterhez, de nem szeded be, amit felír - ez totálisan értelmetlen. Ha rossz a gyógyszer - senki nem mondta, hogy rögtön az első betalál -, akkor nem az a megoldás, hogy nem szedjük be, és várjuk a csodát, hanem hogy ezt közöljük az orvossal, mert ő az, akinek módjában áll másik gyógyszert adni. Ez a legkevésbé se ritka. Az életvitelt akadályozó depressziót gyógyszeresen kell kezelni. És mellé a pszichoterápia. Milyen suliba jársz? Hány éves vagy?
márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!