Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más emberek kisajátítása....

Más emberek kisajátítása. Erről, hogyan is lehetne leszokni?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny típus vagyok. Állandóan kémkedek akár a legjobb barátom után, vagy volt csajom után, hogy éppen kiket követ kivel lóg, aztán ha nem ír vissza, avagy új embert ismer meg, sajnos, megbántom, avagy magamat is, és őt is "tönkreteszem".

Attól félek, hogy vége lesz a kapcsolatunknak, akár a barátnőmmel, akár a baráttal, és nem rossz szándék vezérel, egyszerűen nagyon szeretem őket, és erről szól az egész.

Mit tanácsoltok, mit tudtok tenni?

Ezen mindenképpen változtatni szeretnék!

18/f



márc. 7. 04:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem arról szól, hogy nagyon szereted.

Magadról szól, arról, hogy birtokolni akarod, mindent tudni akarsz.


Igen, el fogod veszíteni.

márc. 7. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus tud segíteni neked.
márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Felismerted a problémát. Ez egy nagyon jó jel. Második válaszolóval egyetértek, ha egyedül nagyon nehéz önkontrollt gyakorolnod, egy pszichológus tudna neked segíteni benne. Ez nem szégyen és tök jó dolog, ha segíteni szeretnél magadon. Ha sikerül változnod, később nagyon hálás leszel érte.



Sőt. Szerintem senkinek nem árt néha egy kis segítség függetlenül attól, hogy mekkora a zűr. Ne hidd, hogy őrültek járnak terápiára.

márc. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jelentkezz a CIA-nal
márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs veled nagy baj csak ne kémkedj, és ne irányíts másat.

Főleg a barátokhoz nincs semmi közöd. Azt megértem ha a csajoddal vagy ilyen, de barátkhoz tényleg semmi közöd. Ilyet még csak lánytól hallottam hogy féltékeny legyen a barátnőjére.


A barátnőd ha pedig fiúkkal haverkodik azt meg tudom érteni hogy zavar, csak tiltsd meg neki. Hanem mondd el őszintén hogy ez neked rosszul esik, és ha továbbra is fiúkkal barátkozik akkor ez neked fér bele és szakítani fogsz.

Szerintem mindenkinek lehetnek elvárasi egy párkapcsolatban és igényei.


Sok szerencsét!

márc. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak ne tiltsd meg neki*

Bocsi elírtam.

márc. 22. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez neked NEM fér bele*

Bocs ezt is elírtam, úgy látszik nagyon korán van még nekem 😅

márc. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!