Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire normális ez így?

Mennyire normális ez így?

Figyelt kérdés

Barátnőm gyereket szeretne viszont sem testi sem lelki szempontból nincs jók ehhez még, hiába vagyunk rég együtt. Lassan már én sem vagyok jól lelkileg.


Elmondtam hogy menjünk dokihoz és később kicsit, talán jöhet a gyerek.


Folyamatosan kérdezi hogy na mikor lesz gyerek, meg nézi a tv-ben a várandós tinik műsort. ( lassan olyan mint egy lelki terror)

Mintha nem akarná megérteni hogy ez a folyamatos betegségből ki és be már lelki eredetű és tobb orvos is azt mondta hogy nem tanacsolja a gyeteket míg helyre nem jön.


Sőt a pszichológus is azt mondta pár szó után de még nem kezdtünk terápiába hogy szüksége lenne rá.


márc. 7. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem normális. Elgondolkodnék, akarom-e folytatni ezt a kapcsolatot.
márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogy kezdjünk bele a terápiába és utána ha javul
márc. 7. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Testileg 30 alatt érdemes az elsőt szülni. Szerintem teljesen normális, hogy gyereket szeretne. Ha a lelkével gond van, talán spontán meggyógyulna az is.
márc. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Folyton azt nézi hogy másnak mi van,más hol tart ..


2es igaz, de amikor ő maga depisnek mondja magát.. és nincs ideje semmire sem miközben 6tól csak tvt néz itthon es ha mondod higy gyere mozogjunk mert az orvos is ezt mondja és mindig kifogás van..

márc. 7. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:

CSAKIS ÉS KIZÁRÓLAG ha rendbejött lelkileg.


By: a gyerek (én erről az oldalról éltem ezt meg)


Ui.: nem jó ám, ha a lelki problémáira meg a depressziójára a leendő gyerekétől várja a megoldást és boldogságot, mert azzal a még meg sem született gyerekére akkora terhet tesz, amit az nem fog tudni elbírni.

márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam neki én is. De azt hiszi és kérdezte is hogy miért a pszichológus fogja megmondani hogy lehet e gyerek??
márc. 8. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet gyerek, csak majd nézzen a szemébe, meg vele rendezze le, ha a gyereken csapódik le az egész. Tapasztalatból beszélek, lelki ÉS fizikai betegségekre is lehet nála számítani, mert NEM a gyerek dolga hogy boldoggá tegye a másik embert, csak mivel a túléléséhez szeretet kell, meg fogja próbálni a lehetetlent. És vagy abba törik bele hogy lehetetlent próbál vagy abba hogy nem tudja feldolgozni, hogy az elvárásoknak nem tud megfelelni.
márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ues ez maximálisan igaz és már szakember is mondta neki. És azt is hogy ne a gyerek meglététől várja hogy boldog legyen vagy a parjatól
márc. 8. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egészséges a kapcsolat a részedről sem, ha a párja helyett a terapeutáját játszod. Nem teszel vele neki jót. Egy leendő gyerekre való vágyakozás teljesen normális. Ha te még nem akarsz, akkor mondd azt és ne gázlángold a párodat.
márc. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es ezt tudja rég.
márc. 9. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!