Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami mentális baj? Este...

Ez valami mentális baj? Este azt mondja, hogy kevés vagyok már, árnyéka önmagamnak, nem vagyok gyönyörű, majd másnap reggel egy konkrét verssel fogad, hogy milyen ellenállhatatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Ez valahogy nem áll össze. Elég betegnek tűnik. Szerintetek? Már azt sem tudom, hogy mit gondoljak.
márc. 8. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menekulj. Idegbeteg labilis barom, hamarosan elcsattan az elso fules.

En szoltam.

márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az, hogy a kérdés már benned is megfogalmazódott, az is azt bizonyítja, hogy a fickónál zavar van a toronyban. Valószínűleg önmaga bizonytalanságát szeretné rád vetíteni azzal, hogy lerombolná az önbizalmadat, beletaposva nőiességed érzékeny részébe. Majd másnap, talán a bűntudat miatt, vagy abbéli félelmében hogy elveszíthet, megpróbálja semmissé tenni, egy fabrikált verssel.

Tedd a szívedre a kezed, és kérdezd meg magadtól, melyik az őszinte érzelmi megnyilvánulása, a sértő és megalázó, vagy a bocsánatkérő és bókoló?

márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: az életben van elég baj, tényleg egy instabil, bántó illetőnek tűnik akivel nagyon nem kellene párkapcsolatban lenni...

Gondold el mi lesz, megkéri a kezedet, a boldogító igen után pár órával meg közli: meggondolta magát?

Ne azon gondolkodj milyen mentális betegség lehet hanem - gondolom jópárszor megtörtént hasonló a részéről - mielőbb szakítás, menekülés.

márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Ilyeneket látni a Kék-fényben,mikor a rendőrök vezetik pórázon a tárgyalásra ott meg elmondja nem emlékszem semmire.
márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Elég betegnek tűnik.

Egyébként szerintem a féltékenyek a legbetegebbek, komplexusosak, primitívek (állati szinten léteznek).

Ha ennek jelét tapasztalod, menekülj!

márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nárcisztikus személyiségzavar. Leértékelés, aztán idealizálás. Aztán minden más. Nézd meg Pünkösti Nóra, Bihari Viki vagy mások videóit. Menekülj, ez nem javítható.
márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menekülj
márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!