Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai rehab?!Milyen...

Pszichiátriai rehab?!Milyen esetben érdemes "menni"?

Figyelt kérdés
Bipoláris vagyok,viszont teljes tagadásban élek.Mellette egyéb dolgok is vannak(evészavar stb)Utóbbi időben csak depresszió van.De elég komolyan.Még el tudom látni magam,de már nem úgy mint régebben.Attól félek hogy rosszabb lesz.mit csináljak?
márc. 10. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Én attól tenném függővé, hogy mennyire veszélyezteti a munkahelyem. Tehát hogy megválnak-e tőlem a hosszú táppénz miatt, illetve ha igen, akkor mennyire nehezen találnék új állást. Ha lenne aki eltart, akkor gondolkodás nélkül bemennék.
márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek külön-külön is lényegesek. Együtt pedig mindenképpen érdemes lenne "valamit" tenni.


Diagnózisod van, szóval kezdhetnéd mondjuk a kezelődnél.


Pszichiátriai rehab is lehet lehet bármilyen. Gondolom jó is, ahol viszont én voltam az elég gyatra. Enni adnak, aztán kb ennyi.

márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az mit jelent, hogy már nem tudod úgy ellátni magad?
márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!