Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongósok, leghatásosabb...

Szorongósok, leghatásosabb vény nélküli nyugtató?

Figyelt kérdés
Erős szorongás és enyhe depresszióra Frontint szedek mint nyugtató, alváshoz pedig Yarocent. Ezeket azért kiemelném, hogy ritkán szedem, szükségszerűen, a Yarocent pl. részegedéssel helyesbítem :D Nem szeretnék ezekre ráfüggni, mely nyugtatók váltak be nektek, amik helyesbíthetnék ezeket? Yarocen / alkohol nélkül szinte esélytelen hogy elaludjak, hajnalig képes vagyok forgolódni egy átdolgozott nap után a gondolatoktól. Előre is köszi a válaszokat!

márc. 13. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Erős szorongásra semmi gyógynövényes cucc nekem nem hatott. A Yarocen viszont nem olyan gyógyszer amit csak hébe-hóba bekapkodunk.
márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
55%
Igazán hatásos nincsen, mert ha ilyet vény nélkül lehetne kapni, az eleve borítékolná az abúzust és a függőséget. Érted, a hatásost éppen azért nem adják vény nélküll mert hatásos... illetve egy éppenséggel van vény nélkül, alkoholnak hívják, ami pontosan azért nem ajánlott, mert korlátlanul hozzájutsz.
márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 A Yarocenről tudsz kicsit bővebben írni, tudod esetleg mik a hatásai? Nem igazán lettem tájékoztatva a használatáról
márc. 13. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Szorongásra, alvásra kaptam és muszáj volt híznom. Végül egyikre se hatott igazán. Erre kevésbé szoksz rá vagy könnyebb letenni mint a Frontint. Viszont muszáj folyamatosan szedni. Mindenkire másképp hat, lehet neked bejön a bajodra.
márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Semmi nem hatott eddig. A Frontin nekem olyan, mintha cukorkát kapdosnék be, a gyógynövényesekről már ne is beszéljünk. Az antidepresszánsoknak csak a mellékhatásait éreztem. Egyedül az autogén tréning az, ami segít, de a szorongás és a depresszió nálam egyszerre szokott jelentkezni és a depit nem szünteti meg.
márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Antidepresszans orvos altal tobb evtized szenvedes es minden alternativat kiprobalas utan. Es fogalmam nincs, mi a baj vele, ha csak hasznal, viszont mellekhatasa hosszutavon sincs.
márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Valami olyan sport ami lefáraszt rendesen, pl crossfit szerűségek, nem kell hozzá el hagyni a lakást, van egy csomó videó youtubon.


Bár én ssri függő voltam hajdanán, már rég nem szedem, és átgondolva az elmúlt éveim a sport az amibe "beleölöm" a szorongásom. Aztán persze mindig újra termelődik a stressz, ezért kell hetente többször sportolni.

márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pennyben ez az Edelmeister búza valami fenomenális, csak kicsit sok kicsengetni 1800-at a hatosért.
márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!