Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet csinálni azzal hogy...

Mit lehet csinálni azzal hogy nagyon rendetlen vagyok? mire elteszek egy dolgot egy másikat elfelejtek?

Figyelt kérdés

KOMOLYAN KÉRDEZEM. hiába próbálok figyelni rá egyszerűen mindig rossz helyen felejtek valamit és nagyon sokat veszekedek emiatt a párommal.

Még amikor rendet rakok akkor is először nagyobb kupi lesz mert nekiallok valaminek aztán elfelejtem mert egy másik dolognak is nekiállok és így tovább....


márc. 15. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Gyakorolni kell és koncentrálni, gondolkodni.
márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

El kell hataroznod magad, hogy egyszerre csak egy dolgot csinalj.

En is igy vagyok egyebkent, elkezdek valamit, de kozben meglatok masik 100 dolgot, amit meg lehetne csinalni es konnyen elterelodik a figyelmem.

De ha elhatarozom magam, hogy most csak pl a konyhat takaritom, akkor csak azt, mast nem csinalok. Es igy tovabb, haladok szobankent.

Az meg egy masik dolog, hogy nem raksz mindig mindent vissza a helyere, hat en se, foleg ha hulla faradt vagyok es meg a gyerek is a kezemben sir, nem az az elso, hogy mindig mindent elpakolok. De nap vegen altalaban azert igen, napkozben leszarom oszinten :D

márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg rászokni, hogy amikor leteszel valamit után megnézed, hogy jó-e az ott. Néha csak úgy nézz körül a szobában hogy minden rendben van-e, vagy legalább amikor átmész másik szobába. Írd fel hogy minek hol a helye ha nem sikerül megjegyezni.

Amikor pakolok én is előbb kupit csinálok, de egyszerre csak egy kis területen kell pakolni, én onnan szinte mindent kiveszek először hogy átlássam mik vannak mit hova lehet rakni. De akkor csak azzal a kis résszel kell foglalkozni amíg kész nincs. De ha a nap végére szép rend lesz szerintem nem baj ha úgy pakolsz hogy egy ideig kupi van, itt is egy kicsit , ott is, és szebb lesz mint volt. De remélem azért a párod is segít a pakolásban és nem csak dirigál :/ úgy persze hogy nehéz

márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok, köszi a válaszokat:) pár napja lepakoltam az asztalt mert általában az lesz a legkupisabb a leghamarabb és most próbálom folymatosan figyelni, hogy mihelyst rárakok valamit ami nem odavaló akkor egyszerre levegyem. vagy este átnézem hogy mi a helyzet. A párom nem csak dirigál de már nincs kedve utánnam pakolgatni mert tényleg nagyon kupis vagyok :(
márc. 20. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!