Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kell ilyenkor csinálni?

Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Anno a pszichiáter Velaxin 50mg tablettát írt fel első héten fél tabletta utána egész naponta reggel. Még most vettem be az első felet de már hányingerem van,álmos vagyok,nem szédülök de kicsit fura,enyhe száj szárazság,enni is alig ettem nem voltam éhes pedig sokat eszek. Ilyenkor azonnal jelezni kell az orvosnak vagy csak szedni és majd lesz jobb is?

márc. 18. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Azért szólj az orvosnak. Lehet, hogy valamelyik összetevő okozza.

márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kell egy hónap, mire a gyógyszer beáll és hat. Ez nagyon erős gyógyszer. Kérdezd!
márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja meg hidegrázásom is meg olyan dologra gondolok amire eddig ennyire nem
márc. 18. 18:34
 4/9 A kérdező kommentje:

2/


Régebben scippát írtak fel de nem mertem bevenni. Most meg elkezdtem parázni mi lesz velem.

márc. 18. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezd meg az orvosod!
márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha még csak ma vettem be egy felet holnap is ugyan úgy bevegyem vagy még meglehet szakítani csak tartós szedésnêl nem lehet? Szerdán és csütörtökön van rendelése akkor tudom hívni.
márc. 18. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
MOST hívd fel az orvost!
márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Evéssel kell beszedni! A kezdeti mellékhatások elmúlhatnak, ha beáll a gyógyszer. Az ügyeletet felhívhatod, ha nagyon rosszul lennél, de ez még nem az. Szerdán elég telefonálni a pszichiáterednek.
márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/


Evéssel vettem be de akkor majd holnap is beveszem a felet aztán szerdán lehet telefonálok.Olyan rossz volt ma órán is majd bealudtam azon harcoltam,hogy nyitva maradjon a szemem közben néha hányinger.

márc. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!