Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebba hagyhatom a gyógyszer...

Ebba hagyhatom a gyógyszer szedését, vagy mi történne ha nem venném be?

Figyelt kérdés
Cipralex és xanaxot is szedek. Mikor az orvosoknak közöltem hogy nem szeretném ezeket tovább szedni mondta hogy tud fel írni mást helyettük. Mondtam hogy nem szeretnék többet semmit sem szedni és azt mondta azt nem tanácsolja.
márc. 21. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Elvonási tüneteid jelentkeznek, ha egyik pillanatról a másikra abbahagyod a gyógyszerek szedését.

Gondolom nem ok nélkül írták fel. A kezelendő probléma is fel fog erősödni gyógyszerek nélkül.

márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi az oka a szorongásodnak.

Egy komoly szervi betegség, egzisztenciális probléma vagy közeli családtagnál ilyen az erős lelkületű embert is keményen megvisel.

Ehhez képest kisebb lelki gondokat sok mással is lehet kezelni, sok mozgás, boldog magánélet.

márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 hát nem tudom úgy az egész eddigi életem nagyon durva volt 2 szer akartam öngyilkos lenni a második után írták fel ezeket a gyógyszereket 2 hónapja de el tompitanak. Ezért nem akarom szedni
márc. 21. 10:27
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Úgy kellene hozzá állnod, hogy amíg nem vagy életveszélyben (betegség, háború miatt), addig kb. semmi sem ok arra hogy rosszul érezd magad a bőrödben. Már betanított munkás egzisztencia (munkásszállással) sem olyan rossz létezés.
márc. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem irass fel másikat. Mondd meg, hogy az a problémád, hogy tompult vagy tőlük, azért szeretnél mást szedni.
márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Amit le tudnál tenni az a xanax a másik valszeg durva lehet.
márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A xanaxot kene letenni, nagy esellyel az tompit be, foleg ha reggel is szeded. Plusz durvan ra lehet fuggni, mert benzodiazepin = nyugtato. Beszeld meg a dokival, ne egyedul kiserletezz az abbahagyassal!

Cipralex egy eleg jofele eszcitalopram hatoanyagu SSRI antidepresszans, hasonlot szedek es nalam semmi mellekhatas nem volt, jaa csak a libidocsokkenes, az gyakori ezekkel, de en spec lesz_rom, ugysincs kivel.

márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja es 2 honap szedes az antideresszansnal semmi. Az hosszabb móka. Ha leteszed, siman visszajon minden para.
márc. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!