Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar,szociális...

Bipoláris zavar,szociális fóbia,kényszerbetegség,alkoholizmus,cukorbetegség. Van aki hasonlóan van ?

Figyelt kérdés
Ezek vannak lassan már 20 éve. Egyfojtába ingadozik a hangulatom. Depresszio,mánia és kevert fázis közt. Nagyon sokat szenvedtem az évek alatt. A szociális fóbiám miatt meg iszok minden nap mert különben szorongok és zavarba vagyok emberek közt. Gyógyszereket szedek. Pszihiátrián is voltam. Meg járok is de én már feladtam. Egy mentális roncs vagyok. Terápiára nem megyek mert csak pénzkidobás lenne. Bipoláris gyógyíthatatlan a szociális fóbia ugyszintén. Nem hiszek én már semmiben. Sokszor meghalnék inkább de azért még küzdök a ritka boldog pillanatokért. Teljesen más vagyok mint a legtöbb ember. Mindenért lelkiismeretfurdalásom van és semmi önbizalmam nincs. Kedveskedek az emberekkel. Utálom és kerülöm a vitákat. Nagyon érzékeny vagyok lelkileg. Viszont ha iszok akkor ezek elmúlanak. Van aki hasonlóan van. Esetleg valami tanács. Már beletörődtem hogy így kell leélnem az életem de azért érdekelne hogy van e valaki hasonlóan ?
márc. 26. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így együtt nagyon sok!

Mivel indult ez nálad?


Gyógyszereket mit szedsz?

márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már tizenéves koromba éreztem ezeket. Főleg a szocfobiát. A bipolár az huszonévesen jött elő,de gondolom már előtte is bennem volt. A gyógyszereim azok Lamolep,sertralin és rispedon. Egész jók amugy de a szocfobiámra semmit nem érnek. Arra csak az alkohol.
márc. 26. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok,bár még fiatal.Kényszer,alkoholizmus nincs.Cukor kivizsgálás alatt...
márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tönkretette az életemet ez az egész. Negyven éves vagyok. Volt idő ,hogy nem piáltam és sokkal erősebben előjött a depresszio meg a szocfóbia. Tudom nem szabadna innom a gyógyszerekre,de nem tudom mit csináljak. Dolgozni se tudok ezek mellett és nem is értek semmihez meg nehezen tanulok meg uj dolgokat. A koncentrácioképességem is rossz.
márc. 26. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor miből élsz még van pénzed alkoholra?
márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hipochondira, kényszerbetegség, szorongás, depressziós epizódok... a gyógyszerektől elhízás és cukorbtegség :(

a gyógyszerektől valamennyire jobban vagyok a pszichés dolgoktól, nyilván van még valami, de sajnos nagyon megnőtt az étvágyam.

a terápia nekem sem sokat segített sajnos .:(

márc. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!