Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodom minden nap rosszat?

Miért álmodom minden nap rosszat?

Figyelt kérdés
Bizarr álmaim vannak valamikor énse tudom mit álmodtam,van mikor felébredek rá. Mit csináljuk velük? Értelmetlenek és ijesztőek. 33/F

márc. 26. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valamilyen gyógyszert vagy fogyasztasz alkoholt?
márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szedek gyógyszert mentális betegségre
márc. 26. 22:06
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert rossz vagy és rosszra gondolsz, te kis huncut.
márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Depresszió, szorongás és egyéb mentális betegségek is okozhatnak rémálmokat, akárcsak a stressz vagy bizonyos gyógyszerek.

Hasonló tematika köré épülnek az álmok, van valami visszatérő motívum vagy mindig teljesen más és kusza?

márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bizony a gyógyszerektől van. :( Persze az alapbetegségtől is előfordulhat, én is pszichiátriai beteg vagyok, akkor vannak visszatérő rémálmaim, amikor komoly stressz ér és elkezdem össze-vissza kapkodni a gyógyszereket.
márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 Igen vannak visszatérő álmaim
márc. 27. 04:49
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Azokból talán vissza lehet fejteni, mi okozza és talán enyhíthetőek. Ha pl. álmodban mindig a munkahelyeden kerget a főnök láncfűrésszel, jó eséllyel az ottani közeg és stressz nyomaszt.
márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

rakj rózsakvarc/ónix követ éjszakára magad mellé az ágyban. lehet h ágy alatt/belsejében is jó,ha nem olyan magas az ágy. Lényeg h bennelegyen az aurádban.

kérj védelmet Mihály arkangyaltól/Jézustól/akár mindkettejüktől minden ártalmas hatástól egész alvásidőre. Nem kell kimondani hangosan, elég,ha rágondolsz,hogy kéred, utána a kérés után köszönd meg.

Hátha valami negatív entitás megkörnyékez éjjelente, és attól van. Én pl hiszek az ilyesmiben.

márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*8.vok,még nem olvastam a többi kommenet.
márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet tudat alatt bánt valami
tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!