Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam mindig...

Miért érzem magam mindig figyelve?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést is úgy írom meg, hogy nagyon ráerőltettem magamra. De úgy érzem bármit csinálok, legyen ez az hogy rákeresek valamire amit szeretnék megtanulni/utánanézni, hirtelen olyan kellemetlenül érzem magam mintha kínos lenne és figyelne valaki mindig, ezért végül nem is jutok ilyen téren sehová. De ez igaz pl. arra is, hogy elszeretnék járni edzeni, de emiatt nem tudom rávenni magam,és nem tudom miért. Vagy akár ha fürdök, esetleg egyedül vagyok otthon, bármi, sosem tudok így sehova eljutni, mert egyszerűen akarom csinálni őket, de nem tudom magam rávenni ettől, mégha tudom is, hogy nincs így, de jön az, hogy na de mivan ha mégis.


Aki tudja mitől lehet ez, és mit lehet csinálni azért, hogy ne legyen, annak köszönöm.



#megfigyelés #megfigyelve
márc. 27. 00:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kellemetlen kényszergondolatoknak tűnnek.

Keress rá: kognitív viselkedésterápia gondolatnapló

Gyakorlatokkal szakember is tud segíteni.

Egyébként azt is érdemes tudatosítani minden pillanatban, hogy senki se figyel, a többi ember nem aggódik ilyenek miatt és meg fogod tudni oldani ezt.

márc. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne menj sehová, ha rájöttél, hogy mi miatt és mi célból és ki figyel.
ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!