Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vészelhetném túl ezt a...

Hogyan vészelhetném túl ezt a még annál is nehezebb időszakot?

Figyelt kérdés

Próbálok többet kimozdulni,sétálni stb..de semmi se akar bejönni és iszonyat stresszes vagyok.És ezek mellett még senkinek se nagyon tudom elmondani ezeket.

Röviden tömören épp felfedeznek egy csomó betegséget ami eddig nem volt(ígyis depressziós vagyok egyébként)De ez más.Nem ilyenfajta dolog.Ezeket nagyjából mindet magamnak köszönhetek,én tehetek róluk.Még egy csomó idő mire kiderül mi bajom valójában és ez annyira stresszel hogy nagyon.


márc. 27. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát úgy ,hogy olyan még nem volt,hogy valahogy ne lett volna .
márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szedsz a depressziódra gyógyszert? Illetve pszichológus ajánlott.
márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyaltalan van ilyen diagnozisod, szakember altal? Pl klinikai szakpszichologus vagy pszichiater vagy te allitod magadrol, most eppen az elmult 1 hetben, hogy "depresszios" vagy. Mert sajnos sok ember a depresszios szot arra hasznalja, hogy romlott a csirke ezert dobhatja ki. Masok meg a depressziot az orvosi szemleletre vagy klinikai szakpszich. szempontbol, tudomanyosan tekinti.


Ha meg lany vagy, hat, hogy mondjam... tobben tudjuk, hogy van ott hangulat ingadozas.

márc. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őszintén nem tudom ki állítaná magáról csak találomra hogy depressziós.Egyebként hivatalosan bipoláris zavarom van🙄Bár nem hinném hogy valóban ez lenne.nem csak hogy pszichológus hanem pszichiáterhez járok.
márc. 27. 23:13
 5/8 anonim ***** válasza:
És használ a gyógyszer? Mert a kérdésedből nem úgy nézem. Pszichoterápia is van?
márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sokszor elfelejtem bevenni szóval nem csodálkozom hogy nem használ.meg annyi a mellékhatás hogy borzalom
márc. 28. 00:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor először elkezded rendesen szedni, mert így csak összezavarja a szervezetedet, de nem használ, és ha 2 hét múlva még mindig erősek a mellékhatások, akkor visszamész az orvoshoz, hogy adjon másikat.
márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj rám
márc. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!