Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan használhatnám ki az...

Hogyan használhatnám ki az időt addig amíg ki nem derül hogy beteg vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Csak az idegeskedés megy folyton,mást nem tudok csinálni.Alig létezem mert felfal az ideg.Pedig majd csak jövőhéten megyek vérvételre,és jóval utánna megyek vissza az orvosomhoz.Egyébkent semmit se említettek csak annyit hogy lehetséges hogy cukros vagyok.De akkor vége az életemnek ha az vagyok:(
márc. 29. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Ismerek jó pár cukorbeteg embert és nincs vége az életüknek
márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%

Tudom, hogy valószínűleg nem segít a kommentem, de igyekszem segíteni.


Nem lesz vége az életednek. Komolyan mondom. Ki fogod bírni, átformálod az életmódod, beszeded a gyógyszereket, tartod a diétát, megerősödsz lelkileg. Megmutatod, hogy ezt is túléled, és mész tovább előre.


Én 20 éves korom óta autoimmun beteg vagyok, 10 éve folyamatosan gyógyszereket szedek, injekcióval szúrom magam, x évente "kellemetes" tükrözésre kell mennem. Most diagnosztizáltak nálam egy második autoimmun betegséget. Sírtam, kétségbe estem, igen, de megráztam magam, utánaolvasok, folyamatosan. Idővel el lehet fogadni.

Van családom, hobbim, munkám, tanulok új dolgokat tanfolyamokon, szeretek olvasni, táncolni stb.


Megtalálod majd te is, ami miatt érdemes felkelni!


Ha meglesz a diagnózisod, olvass utána, keress sorstársakat, lépj be például Facebook csoportba, ami ezzel foglalkozik. Az orvosaid segíteni fognak, kapsz majd gyógyszert, sportolnod kell, diétázni, át kell formálnod az életmódod, de hidd el, sikerülni fog!


Nyugodtan akadj ki, sírj, de mindig EGYEL TÖBBSZÖR állj fel, mint "elestél".

márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Hidd el, lehetne nagyobb bajod is a cukorbetegségnél. Az sem jó, persze, de nincs értelme ilyen hülyeségeket kitalálnod, hogy vége az életednek. Apósom cca. 5 éve lett diagnosztizálva, él, mint Marci Hevesen.
márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!