Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes ezekről az időnként...

Érdemes ezekről az időnként jelentkező fantáziákról pszichológussal beszélni ?

Figyelt kérdés
Nem szoktam másokat bántai,alapvetően segítőkész is vagyok,ha nem élnek vissza vele.Az érdeklődésem az ami fura.Hobbiként szoktam AI képeket generálni.A képek tartalma időnként megkötözött nők akiken csak fehérnemű van, különböző helyeken,helyzetekben.Pl egy elhagyott épületben,éjszaka vagy egy elhagyott műtőszoba.Általában szerepel mellettük valami horrorisztikus lény mondjuk egy rothadó arcú ember,vagy csak a háttérben vörös szemű alakok bámulják.Gyakori elem amúgy az ápolónő karakter akit a műtőasztalhoz rögzítettek.Valamiért amúgy a kiszolgáltatott fél helyét szoktam átérezni.Igazából az érdekelne hogy mi miatt alakultak ki ezek az időként jelentkező fantáziák,mivel sose bántottak,sok barátom van,sose drogoztam,barátnőm is van akivel nagyon boldog vagyok,egyedül annyi hogy gyerekként sokat voltam kórházba mandula műtét meg tüdőgyulladás miatt, meg volt egy súlyosabb balesetem amiben nagyon sok vért vesztettem.Kapcsolatban viszont sok mindenbe én döntök vagy rám van bízva mert az én munkaidőm rugalmasabb.Lehet legbelül fáraszt hogy én irányítom a dolgokat ?
ápr. 1. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes. Nálam az ilyesmi fantáziákban kifejezetten megjelennek olyan dolgok, amiket nem tudtam magamról. Gyerekkori traumák is, meg olyan apróságok, mint hogy ha kicsit kevés fizikai kontaktushoz jutok, akkor a fantáziámban mindenki ölelkezni kezd. Amúgy ezeket nehezen ismerném fel, egy csomószor van "aha" érzésem.
ápr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az beteges hogy a fantáziába a nő ilyen kiszolgáltatott helyzetbe van mindig.
ápr. 1. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha frusztrálnak ezek a fantáziák vagy bűntudatod van tőlük, illetve akadályoznak abban, hogy párkapcsolatot alakíts ki, akkor érdemes meggondolni, hogy pszichológushoz fordulj. De ez nem feltételnül szükséges, hiszen amit leírtál, azok ártatlan, "vanilla" fantáziák, amelyekkel sem magadnak, sem másoknak nem ártasz. Sőt, akár ki is élheted ezeket a vágyaidat, pl., szexuális szerepjátékok formájában, feltéve persze, hogy ha a barátnőd is benne van a dologban.
ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!