Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire gondolhatnak az öngyilkos...

Mire gondolhatnak az öngyilkosok haláluk előtt és közben?

Figyelt kérdés
Szép estét mindenkinek!Szerintetek mire gondolhatnak és mit érezhetnek, miközben öngyilkosok lesznek?Megbánják közben, vagy megnyugvást találnak?Én el sem tudom képzelni.Próbálom magam a helyükbe képzelni, de nekem sosem lenne bátorságom ilyet tenni.Én valószínűleg nagyon félnék előtte, de aki elhatározza magát, és kész lemondani az életéről az nyilván szörnyű dolgokon mehet keresztül élete során.Ezért szerintem ők inkább várják, hogy, vége legyen az életüknek.
ápr. 1. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Én megnyugvást éreztem mert biztos voltam benne, hogy sikerült.

Aztán mégsem jött össze, túléltem.

Akkor viszont már bántam, hogy megtettem.

ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam privátot.
ápr. 1. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam öngyilkossággal olyan volt mintha egy más tudatállapotba lettem volna.. Mint egy pszhiózis megborult elme állapot...Bárcsak sikerült volna! 😔😔
ápr. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nagyon jol ereztem magam. Vegig gondoltam amennyire tudtam, mert egy ido utan nem tudsz, de ameddig tudtam emlekeztem a sok szarra amit itt hagyok es hihetetlen jo erzes volt, mintha elsore venne be egy Xanaxot mondjuk.
ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!