Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már hasonlóan, mit...

Voltatok már hasonlóan, mit csináljak? Menjek orvoshoz? Szakítás után vagyok. 1 hete nincs étvágyam, csak folyékony megy le a torkomon. Hányingerem van, nem tudok aludni.

Figyelt kérdés
Ha sikerül 10-11 körül elaludnom, akkor menetrendszerűen 2 körül megébredek és eszembe jut a szakítás, hogy a kapcsolatunk már a múlté és nem tudok visszaaludni. Nem nyugtat meg az a gondolat, hogy lesz másik, jobb stb.

ápr. 2. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Talán egy pszichológus segíthet.
ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Igen! Keress pszichológust, beszélned kell valakivel, utána sokkal jobb lesz. Addig is hogy tudj pihenni, bevehetsz enyhe nyugtatót, pl. Sedacur fortet-t. Vagy ami még jó lehet, az a Remotiv, mindkettő tisztán növényi, nem kell félni tőle.

Jobbulást!

ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen, voltam már hasonlóan rossz lelki állapotban, csak nem szakítás miatt. Nekem ilyenkor a család sokat segített lelkileg. Sokat beszéltem velük és az is számít ha csak kibeszéled magadból, kapsz megértést stb. Szerintem a téma mindegy, egy megbízható személy is sokat segíthet neked is. Meg hát az idő...
ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Ami még eszembe jutott az a citromfűtea és Valeriana harmony kapszula. Az is gyógynövényes készítmény, nem veszélyes.


(3)

ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Akut fájdalom, gyász teljesen érthető lelki és testi reakciókkal. Érdemes pszichológushoz fordulni, ha családtaggal, barátnővel nem tudod rövid időn belül kibeszélni a fájdalmadat. Akár 1-2 ülésben tudsz érdemi segítséget kapni, nem feltétlenül szükséges egy hosszú terápia.
ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%

Idovel jobb lesz. En alig ettem 2 honapig, szornyen voltam, fogytam 10 kilot is.Aztan elmult ez a borzaszto erzes, ahogy telt az ido.

Eletem egyik legnagyobb szerelme szakitott akkor velem, totalisan a semmibol, semmi jele nem volt. Kesobb megtudtam, hogy az utolso 2 honapban megcsalt (nem volt jele, nem eltunk egyutt, nem volt gyanus semmi).


Nekem ez akkor furcsa modon megnyugvast adott, egy ilyen rohadektol csak megszabadulni lehet, mast nem. De az ido volt az, ami igazan segitett, nyilvan ezt most hiaba mondom, mert nem igy erzed, de igy lesz, igerem :)

ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!