Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen szemelyisegzavar?

Ez milyen szemelyisegzavar?

Figyelt kérdés

Utobbi idoben sokat agyaltam, hogy miert viselkedik igy a legjobb baratom es rettenetesen aggodom erte.


17 eves es a gyerekkora mondhatni sz*r volt. Mindig is ereztem azt, hogy tavolsagot tart, de most egy hete letiltott mindenhol es menekul, hogy ha meglatt engem. Ez valszleg azert van, mert tul kozel kerultem hozza. (Nem csak velem ilyen) Olyan hangulatingadozasai vannak, hogy ez mar sztm nem normalis. (Egyik percben virul a masik percben pedig lehangolt.) kritikus onmagaval szemben, ha valamit elront akkor kepes volt hetekig magat ostorozni(Hiaba vigasztaltam azzal, hogy emberek vagyunk es ez normalis, ram nem hallgat. ) Azt hiszi, hogy o egy rossz ember pedig egyaltalan nem igaz. Par honapja kezdett el folyamatosan a gyilkossagokrol/szadizmusrol beszelni illetve arrol is, hogy a vilag milyen kegyetlen hely stb stb (sztm azert mert nagyon sokat stresszel,de sokszor megijeszt ) O passziv aggressziv, de nagyon. Sokaig "zaklattam" azzal, hogy mondja el vegre, hgy mi nyomja a lelket vegre nagy nehezen sikerult, es csak annyit mondott, hogy "Belefaradtam mar abban, hogy allandoan figyelnem kell, mert rettenetesen felek attol, hogy hatbaszur illetve valamivel megbant engem". En mindent megteszek erte, mert nem fogom vegig nezni, hogy szepen lassan tonkre teszi az eletet. Ez valamilyen kotodesi zavar vagy valami melyebb dolog lenne?



ápr. 3. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
azonnal mondom, hogy divatborderline. teljesen gyanus mar a kerdes is.
ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megfázás. Felirok rá egy f*szpirin ultra fortet.
ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!