Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet, hogy még ehhez...

Miért lehet, hogy még ehhez is életképtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Végre eljött az a beszűkült tudatállapot, amire oly régóta vártam. Az a pici szikra, hogy befejezzem ezt az undorító konstans szenvedést, amit életnek hívnak és amit se pszichológus, se pszichiáter, se semmi nem tud szebbé tenni

Hazaértem a munkából és lefeküdtem mint eddig mindig az elmúlt 4 hónapban. Majd a szikra, szerintem az időjárás volt, mert napközben amikor be vagy láncolva a munkahelyedre akkor jó volt az idő ma, de amikor meg kiengednek, akkor meg délutánra beborult és majd bekattantam... Ez kellett a komoly megfontoláshoz. Végre egy olyan hétköznap, amikor munka után nem csak aludni volt erőm hétköznap délután. Beültem a kocsiba, kisírtam magam és elmentem az OBI-ba. Kerestem a kötelet, HÁROMSZOR körbementem az EGÉSZ üzleten, de gumipókon és vezetékeken kívül egyszerűen nem találtam a módszerhez megfelelő kötelet (tehát semmilyen kötelet nem láttam lényegében).

Nem mertem három kör után megkérdezni az ott dolgozókat, főleg nem kisírt, vérvörös szemekkel, hogy merre találom a kötelet. Fix, hogy nem segítettek volna, de talán még a rendőröket is rámhívják és még csak az kéne, hogy befektessenek akaratom ellenére valami pszichoosztályra. Mert tudjuk, hogy a rabszolgatartó rendszer nem engedi, hogy a jobbágy kihulljon, kell neki az adófizető. Aztán a kocsim rendszámával már meg is van, hogy ki vagyok, még ha el is hagyom az üzletet, már bemérhető mindenem és az ajtómon is kopogtathatnak...



ápr. 3. 20:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Mi a kérdés? Itt sajnálatot hiába vársz.
ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

A legközelebbi kínai diszkontban találtál volna szárító kötelet.


De mielőtt felkötöd magad, rámold ki a hűtöt, gyűjtsd össze a jobb ruhákat, takarókat, és osszd szét a környéken a hajléltalanok között.

ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
Mi a kerdes?
ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

Mert élni akarsz.

És élj is.

ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy miért vagyok ilyen életképtelen? Ez tudatalatti dolog, ami direkt alkalmi vaknak csinált, hogy ne lássam a köteleket?
ápr. 3. 20:31
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Azért vagy hozzá szerencsétlen, mert még mindig erősebb benned az önsajnálat és az élni akarás ösztöne, mint a tetted iránti elkötelezettséged.
ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem mondj fel, utazz el egy hatizsakkal. Vagy barmi ilyen szintu drasztikus valtozas. Aztan Balin a tengerparton is kinyirhatod magad, ha nem talaltal semmi szepseget es erteket az eletben.
ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Remelem, egy nap majd orulni fogsz, hogy nem talaltad meg a kotelet az obiban.
ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%

Az a film jutott rólad eszembe, amikor a faszi már 7x akarta volna végre felakasztani magát, de mindig közbeszólt valami külső tényező.

A film: Az ember, akit Ové-nak hívtak.

Na neki volt kötele és így se jött össze 7x sem :D

ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nagyon jó 6-os... Bárcsak ki tudnám az élni akarás ösztönét írtani valahogy magamból végre...
ápr. 3. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!