Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyedül akarok lenni de ha...

Egyedül akarok lenni de ha egyedül vagyok kb. el vagyok veszve és nagyon hülye hangulatom van, lekötni se tudom magam, valami ötlet/tipp?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ADHD/ASD van nálad. Egyszerre igényled a társaságot meg taszít is, igénylés az ingert, de túl is tud tölteni.
ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem édesapám mindig azt mondta, hogy egy okos ember soha nem unatkozik. Engem ez mindig is motivált, hogy találjak magamnak valami tennivalót, ha mást nem, rendrakás, takarítás, könyv olvasása, bármilyen művészet aktív élvezete, sport vagy csak menj el sétálni, bármilyen új képesség tanulása vagy régi frissítése, keress önkénteskedési lehetőséget, hogy jobbá tedd a világot, stb., végtelen lehetőség, hogy mit kezdj magaddal.


A tudatos meditálás (mindfulness meditáció) elsajátítása és rendszeres napi gyakorlása megszabadít a gondoktól, ajánlom szeretettel!

ápr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is ez van. Mármint ha van társaságom az unalmas. Ha nem unalmas akkor hanyagolva érzem magam és inkább eltávolodok. Nem tudok rá megoldást. Nem diagnosztizáltak rendesen mer természetesen sz*nak az emberre szóval nem tudom pontosan mi ez.
ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előző vagyok ja én se tudom lekötni tartósan mert van ami hirtelen érdekel úgy kb pár percig aztán elmegy a kedvem és csinálom ugyanugy a haszontalan netes görgetést.
ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó.. ugyanez.. talán depresszió?
ápr. 11. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!