Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? A hangulat...

Depressziós vagyok? A hangulatom ingadozik, családi problémák is vannak, sokszor egyedül érzem magam, és nem tudom ezt megbeszélni senkivel.

Figyelt kérdés
Sokszor sírok, van amikor 10-15 percig is. Csúnyának érzem magam. Az eddig biztosnak hitt céljaimban is meginogtam. Elhúzódó egészségügyi problémám volt (hormonzavar) ami már kezd megoldódni. Lehet, hogy csak ez van rám ilyen hatással? Mit tegyek?
2011. ápr. 21. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha jó ha az ember kisírja magát,és megkönnyebbül,de az lenne a legjobb,ha meg tudnád beszélni a gondjaidat valakivel.Ha nem találsz senkit,és úgy érzed reménytelennek tűnnek a gondjaid,akkor fordulj pszichológusoz.
2011. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az vagy. ebben szenved majdnem mindenki. szerintem ha van hobbid amiben emberekkel tudsz találkozni akkor azt használd ki, járj társaságba, beszélgess sokat. tudom hogy ezek nem olyan őszinte beszélgetések mint amire vágysz de akkor is jobb mint a semmi.

amúgy mivel ez az oldal anonim itt kisírhatsz mindent.

majd változik a világ, te is változol vele.

2011. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) az a baj, hogy tényleg ilyen ez a világ, az emberek mindig rohannak, nekem is nagyon összejöttek most a dolgok... :S elég érzékeny vagyok amúgy is és ilyenkor nagyon magam alatt tudok lenni..
2011. ápr. 23. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:

) lehet hogy már nem aktuális de leszeretném írni.

Nekem azelött a kondizás volt az életem. ez volt az egyetlen dolog aminek értelmét láttam. Szeretnék verseny szerüen edzeni, de most egyenlöre még a hobbi szintü edzés is elérhetetlen.

Mivel ehez pénz kell, most nem hogy az edzésre nincs de még kajára is alíg. Nem vagyok egy népszerü gyerkõc, soha nem voltak barátaim. de ez nem is zavar. Amikor abbahagytam az edzést (azért mert elvesztettem a munkámat) 90 kilos voltam, egy darabig tartottam a súlyom, aztán egy szép kis betegség után 1 hónap alatt leadtam 34 kilót.

(ezt a sújt másfél év alatt hoztam össze nagyon kemény munkával)

most meg alkalmi melóim vannak, a fizetés meg egy marék sz@rral egyenlõ. Nem akarok én öngyilkos lenni, én ahoz gyáva lennék :)

bár nemtom most mi az értelme az életemnek, mivel egyenlõre az álmom és az éltem is darabokban hever. Ennyi lett volna. Leakartam mindenképp írni mer következõ hónapra már nem fogom tudni fizetni a netet. Kédezõ remélem azóta jobban vagy. :)

2013. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!