Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem érzem jól magam társaságba...

Nem érzem jól magam társaságba és sokszor izzadok ez miatt. Mi lehet ez ?

Figyelt kérdés
Úgy érzem és úgy látom az emberek viselkedésén hogy ezzel a problémával egyedül vagyok. Mindenki önmaga és felszabadult. Én nem bírom elviselni ha valaki sokat beszél. Inkább egyedül vagyok vagy a csaladtagjaimmal. Barátom nincs. Régen voltak de valami megváltozott bennem az évek alatt. Rosszul érzem magam emberek közt és nem is sokat beszélek. Meg mindig az van bennem hogy nem szeretnek az emberek. Udvarias,kedves embernek tartom magam és mindenkivel jóba akarok lenni. Meg mindig azt gondolom hogy kibeszélnek a hátam mögött és mindenkinek akit ismerek előre köszönök. Középkoru férfi vagyok és a 20 éveimbe nem ilyen voltam. Akkor bátrabb voltam és boldogabb. Önmagam tudtam lenni. Most meg nem merem kimondani amit gondolok meg ha megbánt valaki akkor szinte depresszios leszek. Paranoiám lehet ? Lenézem magam sokszor. Ami még nagyon zavar hogy mindig is érdekelt hogy mások mit gondolnak rólam. Szeretem a szerény embereket és utalom a nagyképű embereket.Mi lehet ez ?
ápr. 5. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Szociofóbia és kisebbségi érzés (önbizalom hiány).
ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegetatív stressz.
ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!