Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek házi őrizetesként?

Mit tegyek házi őrizetesként?

Figyelt kérdés

Előtte olvassátok végig !Tanácstalan vagyok segítsetek!



Ez lelki kérdés,segítség kell,ne törölje az admin... (amint választ kapok és reagáltam rá törlöm!)

Röviden...laasan de biztosan 4 hónapja vagyok házi őrizetben!Május 3.ig de elvileg lrhet hosszabítanak...mivel az orvosi eredmények álltalában 4 hónapig el húzódnak...tehát kb... július közepéig hosszabítanak... mivel márciús 6.pszichologusnál és március 10 pszichiátrián voltam...ezért így jön ki a +4 hónap nem ez a lényeg...lelkileg meg viselt a dolog szorongok talán depressziós is vagyok(ezt azért nem tudom biztosra mert egyik helyen sem mondhattak semmit nekem az állapotomról!) És lelkileg nem vagyok jól akiknek biztos ismerős ez mert nem 1× írtam ki ezzel kapcsolatban...csak sokan azt hiszik kamuzok...és csak bántanak...de meg kellene érteniük hogy lelkileg nekem nehéz ez az ügy és fáj...viszont arra lennék kíváncsi hogy mivel most jelenleg anyukámnál és a párjánál vagyok nem otthon...és a párja állandóan kötekszik mivel" ő lakik itt"ez azt jelenti hogy nekem kussban el kell tűrjem azt hogy minden nap kötekszik,bánt szavakkal sérteget,lelkileg nagyon meg visel a páromnak panaszkodom minden egyes nap van hogy sírva....már nem bírom ma is olyant talált ki hogy én fel raktam az asztalra....olyan dagadt hozzám képest hogy ez lehetettlen!!!Csak direkt ki találta...direkt úgy beállt az ajtóba hogy mozdulni se tudjak ki! És én hiába huzzom be magam hiába fél oldalasan megyek egyszerűen olyan dagadt hogy az egész ajtót el állja!(Nem szólok hozzá mert nem vagyunk beszélő visszonyba,meg aztán az is baj ha azt mondom neki álljon arrébb!)lényegében arra lennék kíváncsi,hogy vajon ha valóban ide meg hosszabítanak anyukámhoz akkor vajon ha a bírónak el mondanám hogy sértegett szándékosan és lelkileg nem bírom és akár tehet rám bármilyen láb billincset bármit csak hadd mehessek haza vagy legalább a testvéremhez akkor szerintettek mennyi az esély rá???Hogy ebben segít a bíró????


ápr. 8. 12:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom kicsit össze-vissza írok még mindig remegek és csak sírok...meg csak mondom és mondom...
ápr. 8. 12:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi van a lakcímkártyádon?
ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Manó11 ***** válasza:
hogy vagy kérdező?
ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy házi őrizetben?
ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1.Lakcímem az a otthoni címem ,de végzés alapján május 3.-ig anyukámnál kell legyek...A párom sem maradhatott ott,mivel vele élek és aki el tudd a háztól menni annak el kell!Így tettek...mivel a házban én és a párom + a tesom lakik ott aki nevén van a ház egyedül csak a tesom maradhatott,mivel neki nincs hova menni...
ápr. 9. 16:14
 6/9 A kérdező kommentje:
3.kommentelő nem szeretném ezt leírni első sorban az admin törölné a kérdésem másod sorban engem ez fel zaklat...és nem hiányzik hogy mindenki kritizáljon,úgy hogy az előzményt nem tudják + ha tudnák is kötekedne mindenki...olyanok akik nem ismernek...idegenek...akik ismernek ilyen dolgot tudják önmagam nem tennék...maradjunk annyiban nem szép dolgot tettem,de hogy mondjam,nem is épp ésszel tettem amit tettem ,és szerintem vmi nincs rendben velem...segítségre szorulok...
ápr. 9. 16:19
 7/9 A kérdező kommentje:
2.kommentelő jelenleg a helyzetemet tekintve próbálok "jól lenni" de hogy az ember úgy mond nagyon rossz helyzetben van aztán még bántják is így nehéz...lelkileg roaszul...viselkedésileg meg változó...mint mondtam szerintem nincs velem vmi rendben...sajnos soha nem volt olyan az életem hogy is mondjam hogy bárki aggodjon az éppségem miatt...úgy érzem talán szükségem van egy orvosra...nincs támogatásom aki reményt adjon...de nem is ez a nagy bajom hanem hogy eddig senki nem vette észre hogy az hogy én már jó pár ideje feszült vagyok hamar felkapom a vízet és gondolkodás nélkül cselekszem...Bármin fel tudom magam idegesíteni...és sajnos ha én magamon nem veszem észre más ezt nem mondja...pedig jó lenne ha vki el mondaná hogy segítségre szorulok...talán ha hamarabb rájövök ez a dolog se történt volna meg...egyszerűen nem tudom kezelni az idegeimet...van hogy a semmiből ideges vagyok és lehet sok oka lehet...minden esetre ha vége lenne és meg usznám a börtönt akkor el mennék egy szakemberhez aki ebben tudna segíteni 1.azért hogy ilyen még egyszer soha ne történjen másodszor hogy javítsak rajta minnél hamarabb és járjak utána
ápr. 9. 16:25
 8/9 Manó11 ***** válasza:
3,as voltam. ha gondolod írj rám priviben. jelezted már illetékesek felé hogy segítségre lenne szükséged? nem értem,ha valaki házi őrizetbe van mint te is sajnos,nem szokás megnézetni szakemberrel?
ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha már itt tartunk azt vki meg tudná nekem magyarázni azt hogy ha a végzésemben nincs bele írva az hogy találákozhatok-e a párommal vagy sem...(ő a sértett) mert a végzésbe ez nincs bele írva!Hogy nem találkozhatunk akkor mért mondja mint az ügyvéd mint a rendőr hogy nem találkozhatunk ha egyikönknek sincs erről papírja?
ápr. 10. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!